PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729537}
6,0 14 349
ocen
6,0 10 1 14349
6,1 33
oceny krytyków
Zjednoczone stany miłości
powrót do forum filmu Zjednoczone stany miłości

Kluczem do sukcesu i obsypania nagrodami jest nakręcić film albo o mieszkańcach państwa położonego w Palestynie, albo o lesbach, albo o gejach, albo ostatnio o uchodźcach. Oczywiście w baaardzo przygnębiającym klimacie. A ekstazę u jury zapewne wywoła historia kolorowego mieszkańca tegoż państwa oczywiście homoseksualisty, który ucieka przed terroryzmem i trafia do Polski gdzie jest gnębiony przez "ksenofobicznych" i "rasistowskich" - oczywiście znanych z "zakładania" obozów koncentracyjnych, bo jakby inaczej - Polaków.

andersonPareja

.. i co najgorsze to teraz tylko takim filmom PISF przyklaśnie i pozwoli na kręcenie, a zmanipulowany naród wytłumaczy każde opluwanie nas artyzmem, wizją reżysera itp.

ocenił(a) film na 8
andersonPareja

O czym Wy w ogóle piszecie? Widzieliście film w Berlinie czy po prostu wylewacie swoje polityczne żale nie tu gdzie trzeba?

ocenił(a) film na 7
andersonPareja

Akurat nie trafiliście z tematyką. ;) Film był ciekawy, ale tak jak napisałam w mojej ocenie - treść mi odpowiadała, forma niekoniecznie. Wydaje mi się, że reżyser trochę zagalopował się w "brzydocie", jaką ten film chciał, żeby był ukazany. Cóż, jeśli faktycznie tak zapamiętał swoje dzieciństwo, to pozostaje mu współczuć. ;)

andersonPareja

A może po prostu wystarczy nakręcić dobry film? Nie wpadłeś na to bystrzaku?

andersonPareja

pomyliłeś fora, idź wylewaj swoje frustracje gdzie indziej

ocenił(a) film na 9
andersonPareja

Czy kiedykolwiek zdarzy się, że podobny tekst zostanie wysmarowany po obejrzeniu filmu, a nie przed?

andersonPareja

tak, widać że w tym komentarzy mówisz o sobie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones