PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766022}

Zmartwychwstanie: Etap końcowy

Dead Rising: Endgame
4,7 825
ocen
4,7 10 1 825
Zmartwychwstanie: Etap końcowy
powrót do forum filmu Zmartwychwstanie: Etap końcowy

film fajny polecam

ocenił(a) film na 10

Film fajny Poleca, jeśli jesteś prawdziwym fanem takich filmów to tobie spodoba się a jeśli jeszcze nie dorosłeś to tobie nie spodoba się . Wiadomo jak dzieciarnia krytykują takie filmy

ocenił(a) film na 5
vAkatsuki

Lubie tematy zombie i raczej nie zaliczam się do dzieciarni. Ten film jednak chyba już przerosłem, bo uważam za kiepski.

ocenił(a) film na 1
Ashram85

Kiepski to i tak łagodne określenie. Ja użyłbym słowa "gniot".

vAkatsuki

Bredzisz

ocenił(a) film na 10
miarara

mi się podobał ten film, jestem prawdziwym fanem takich filmów , xD

vAkatsuki

Wierzę :D ale jak kolega wyżej dzieciarnia nie jestem,zombie lubie a film nie za bardzo.

vAkatsuki

Dzieciak piszący (prawie po polsku), że "dzieciarni" się nie spodoba - mistrzostwo. "iks de"

ocenił(a) film na 5
vAkatsuki

Powinieneś chyba zostać fanem gramatyki...

vAkatsuki

po stylu pisania mogę się domyslać, że autor tego tektu nie lubi zbyt wymagających od umysłu filmów. wole jednak omijać z daleka ten film

vAkatsuki

Zmień nick na "1/10_lub_10/10". W ten sposób uprzedzisz innych o swoim niedorozwoju... Wtedy może ktoś zacznie Ci współczuć?

32ywis

Ja współczuje.

32ywis

On ocenia w skali You Tubowej, łapka w dół albo w górę xD

vince25xx

i po co sie denerwujecie,chlopak wam typowego ''gniota'' przedstawil jako dobry film i ma z Was beke bo straciliscie czas na ogladanie tego ''gniota''.proste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones