PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462441}

Zmierzch

Twilight
5,6 331 824
oceny
5,6 10 1 331824
4,0 25
ocen krytyków
Zmierzch
powrót do forum filmu Zmierzch

a ja nadal nie rozumiem dlaczego tu jest napisane, że to horror

Joel2

Krew jest? Jest. Wampiry są? Są. Jak dla mnie można to spokojnie podpiąć pod horror romantyczny.

A w następnych częściach pojawiają się wilkołaki przypominające słodkie szczeniaczki. To dopiero widok dla ludzi o mocnych nerwach!

snowxn

Fakt te wilkołaki są straszne, ale nie tak bardzo jak błyszczący się wampir. To dopiero mrozi krew w żyłach.

ocenił(a) film na 2
Joel2

No jak to dla czego , przecież to prawdziwy horror wytrzymać cały film i nie oszaleć

Benio555

Święta racja. Moje samopoczucie też legło w gruzach po obejrzeniu tego klimatycznego horroru.

ocenił(a) film na 2
Joel2

Samopoczucie to pikuś , ja się na ten film natknąłem gdy umowilem się z dziewczyną na wspólne ogladanie i tu popelnilem błąd, pozowilem jej wybrać , ona zachwycona a ja przez cały seans liczyłem sekundy i zająknięcia , cały czas mówiąc sobie że może mi to jakoś wynagrodzi a w efekcie ... Debata nad tym jaki to patison "mięski bad as " i jak by to było fajnie gdyby wampiry naprawdę istniały . Ale najlepiej że nie byłem sam w takiej sytuacji gdyż podczas seansu na scenach "grozy" albo innych emocjonalnych chwil nie mogłem się pochamowac i zdarzyło mi się śmiechnąć a ze mną część męskiej widowni xD

użytkownik usunięty
Benio555

Amator jesteś. Takie shity się ogląda z dziewczyną tylko leżąc z nią w łóżku, możesz sobie wtedy wykorzystać ten zmarnowany czas (choć nieraz zdarza się że jak panna przez Ciebie coś w rezultacie przegapi, to trzeba cofać ;)

Benio555

Weszłam w komentarze po to, by poszukać odpowiedzi na to pytanie xD

ocenił(a) film na 6
Joel2

Podpinanie tego pod horror to profanacja tego gatunku.

qqryqu

Racja. Lepiej bym tego nie ujął

ocenił(a) film na 6
Joel2

To nie ma znaczenia czy film jest o wampirach, wilkołakach, czy o innych ufoludkach, to jest normalnie produkcja Dla Młodzieży (bo na filmwebie jest taki gatunek), ale woleli napisać, że horror:)

qqryqu

Racja. Zgadzam się z twoją opinią. Uważam, że jest prawdziwa. Jednak nazywanie tego filmu na filmwebie horrorem jest obraźliwe (również dla ludzi którzy lubią ten gatunek.)dla takich filmów jak: egzorcysta, Drakula, czy chociażby wywiad z wampirem.

użytkownik usunięty
Joel2

Ja ci powiem. Dlatego, że występują wampiry, a jak są wampiry to musi być horror, bo to krwawe bestie, które tylko marzą, by wyssać komuś krew. Przypadkowo tutaj nikomu nie wyssały, ale cały czas o tym myślały.

Joel2

No j**ęli się, miało być, że komedia :) ja uwielbiam ten film, za każdym razem śmieję się do łez jak oglądam!

ocenił(a) film na 5
Joel2

Wystarczy kilka minut w googleach - "odmiana fantastyki polegająca na budowaniu świata przedstawionego na wzór rzeczywistości i praw nią rządzących po to, aby wprowadzić w jego obręb zjawiska kwestionujące te prawa i nie dające się wytłumaczyć bez odwoływania się do zjawisk nadprzyrodzonych."..."Celem filmowego horroru jest wywołanie u widza klimatu grozy, niepokoju lub obrzydzenia i szoku. Głównymi motywami horrorów są zazwyczaj WAMPIRY, demony, duchy, wilkołaki, nawiedzone budynki, kanibale lub zombie." - to jest opis Horroru. Jak widać pasuje do filmu.

ocenił(a) film na 2
PMRock

Tylko że ten film nie wywołał, ani: strachu, obrzydzenia czy szoku tylko znudzenie i niesmak ( w złym znaczeniu tego słowa), i te błyszczące wampiry XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones