PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006385}

Zmora

Master
4,6 772
oceny
4,6 10 1 772
Zmora
powrót do forum filmu Zmora

Polak taki tolerancyjny i miły tylko dla osob o podobnej karnacji (#Ukraina), ale zróbta film o czarnoskórych, albo innej "ciemnej" nacji ktora przez WIEKI cierpiała (a czesto i cierpi nadal dzis jeszcze) z winy białego człowieka i od razu wychodzi szydło z worka...

miko1980

PS. wyzywanie mnie od lewaków za 3...2...1...

ocenił(a) film na 1
miko1980

Nigdy nie byłeś i nie będziesz lewakiem.

ocenił(a) film na 1
miko1980

Nigdy nie byłeś i nie będziesz lewakiem.

ocenił(a) film na 1
miko1980

Rozmawiałem z lewakami. Potwierdzają, że nie jesteś jednym z nich.

ocenił(a) film na 4
PiotrP0

Ja też rozmawiałem z lewakami. Twierdzą, że nie są lewakami.

miko1980

Z tobą o kwestiach rasowych można rozmawiać jak z pięciolatkiem o fizyce kwantowej. Nie ma sensu.

messiahone_pl

tak mi przykro :(

użytkownik usunięty
miko1980

O tak. Widać to bardzo dobrze pod The rings of Power. Ile komentarzy z wyzwiskami bo czarny elf bądź hobbit... Przykro sie to czyta. Nikt nie ocenia serialu za fabule, aktorska grę czy efekty... Ale za kolor skóry aktorów

Nie mam pojęcia gdzie czytałeś te rasistowskie komentarze na temat rings of power... z tego co ja zauważyłem w komentarzach to nikt nie czepiał się samego koloru skóry tylko sposobu w jaki to amazon przedstawił. Przeciez tam był tylko jeden jedyny czarnoskury elf XD takxsamo chyba było z krasnolidką Disą. To było po prostu bez sensu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Leszek_Halama

I jeszcze jedno, ciekawe czy dla murzynów nieprzychylne Polskie komentarze są tak samo straszne jak to co robili z nimi anglosasi ? W ogóle skąd ta chęć wstawiania się za nimi ? Bycie ich adwokatem ? Czemu wychodzisz przed szereg pajacu, wynajęli cię ? Skatowali by cię na śmierć gdybyś do jakichś slumsów trafił.....Widzisz, pokazałem ci jak się kończy ocenianie przez pryzmat ras, narodów itd. Tylko pojedynczy człowiek się liczy. Nie ma kobiet jest tylko kobieta o konkretnym imieniu i nazwisku.

Leszek_Halama

leszku, wstawaj, zesrałeś się

miko1980

No dobra a co takiego wycierpieli przez wieki czarnoskurzy?
Gdybyś się chociaz trochę zaglebil w temat niewolnictwa to byś.wiedzoal, że większość ludzi przywiezionychz Afryki byla sprzedana przez członków własnego plemienia, a największy wklad w proceder.handlu niewolnikami miały żydowskie spółki handlowe :/

leszek_kw

" No dobra a co takiego wycierpieli przez wieki czarnoskurzy? "

szkoda mi klawiatury na takich debili jak ty.

miko1980

widzisz tylko jedną stronę medalu a prawda jest niestety okrutna. Gdyby nie cywilizacja białego człowieka to dalej mieszkaliby w swoich chatka z gówna krowiego i słomy

leszek_kw

to jakis dalekoidacy wniosek. Nigdzie nie wychwalam dokonan "czarnoskorych", nie stawiam ich na piedestale, ani nic, po prostu podkreslam wydawalo by sie oczywisty fakt historyczny ze byla to jedna z niewielu nacji ktora byla przez lata ciemiężona i gnębiona na wszelkie mozliwe sposoby co odcisnelo na niej piętno na lata - pietno przekazywane z pokolenia na pokolenie, i trudno sie temu dziwic, skoro jeszcze pod koniec ubieglego wieku, rasizm w USA mial sie w najlepsze.

Super ze bialy czlowiek jest taki rozwiniety i pcha ta nasza cywilizacje do przodu, ale tez za wiekszoscia masakr i pogromow na tym swiecie w przeszlosci tez odpowiadal bialy czlowiek - pocztaj sobie np. o jednym z najmniej znanych ludobojstw na swiecie jakich dopuscili sie Belgowie w Kongu gdzie zginelo na plantacjach ok. 10 mln osob..

miko1980

O tak... biedni czarni, zwłaszcza w Ameryce, gdzie łatwiej z pracy zwolnić białego, bo murzyn natychmiast zaczyna skowyczeć o rasizmie!

Karina_Rothschild

ja nie mowie co jest teraz, bo teraz to nie raz przybiera wypaczone formy (jak zreszta wiekszosc rzeczy w Hameryce) vide szwindel z Black Lives Matter, tylko o tym co dzialo sie przez stulecia az do polowy ubieglego wieku.

jesli negujesz fakty historyczne to jestes zwyklym debilem. eot.

miko1980

Ukr to gorzej niz murzyn..... Polacy byli "mili" bo mozgi im TV zlasowała...choc to zadne usprawiedliwienie....byc moze zwyczajnie głupim narodem jestesmy - sowiety cała nasza inteligencje wybiły w pień wiec teraz widac skutki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones