PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38727}
6,8 33 503
oceny
6,8 10 1 33503
6,8 17
ocen krytyków
Zmruż oczy
powrót do forum filmu Zmruż oczy

Ludzie obejrzałem to drugi raz w moim życiu ,i nie widze tu żadnej głębi w tym filmie!!!Pokażcie mi w której minucie jest coś w tym ciekawego? Tu w ogóle jest jakaś fabuła? Chodzą i nudzą ,nudzą i chodzą,co to w ogóle za film? Takie buble kręci się tylko w Polsce i daje się im nagrody ...Mnie by ten film nawet do spania wkurzał ,możecie mnie najeżdzać koneserzy filmu ale mam to gdzieś.Po prostu robi mi się niedobrze jak widze jakie to swietne jest jak co niektózy wypisują ,a jak to oglądam mam ochote tv wyrzucić przez okno .

Troche wyluzujcie z tą swoją alternatywnością bo niektóre komentarze są tu przerysowane ,gniotów nie nazywa się filmami. !!!

ocenił(a) film na 8
spock_filmweb

wystarczy zobaczyć jakim gniotom dajesz 10/10

LOL

ocenił(a) film na 1
maykell

daje bo dla mnie film to rozrywka i się z tym nie bede ukrywac ...ale fałszowanie ze coś jest świetne to dla mnie absurd ...gniot gniot gniot !!!

ocenił(a) film na 10
spock_filmweb

Sam się przyznałeś, że dla ciebie film to rozrywka. Niektórzy wolą obejżeć film dzięki któremu odkryją żeczy których nie widzieli wcześniej. Na szczęscie istnieją filmy i takie i takie, dlatego nie oceniaj skoro nie rozumiesz i z goła od filmu oczekujesz zupełnie czego innego.

A tak po swojemu, na mnie największe wrażenie w tym filmie zrobiły te niedopowiedziane dialogi. Chyba pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. A film obejżałem lekko ponad 20 razy :)

PanHarold

"Obejrzałem" a nie "obejżałem".
Ten film po prostu nie jest filmem rozrywkowym. Jest z innej kategorii i ocenianie go pod kątem rozrywki jest po prostu chybione.

ocenił(a) film na 4
PanHarold

burak kto pisze "żeczy" ma czelnosc zabierac glos. żenua.

ocenił(a) film na 4
spock_filmweb

teraz wiesz jak rodzi sie kult polskich gniotow.
krytyk napisze pean i masz to wielbic mimo ze belkot jakich pelno.
zmruz dupe-wezmie cie sraczka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones