PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38727}
6,8 33 493
oceny
6,8 10 1 33493
6,8 17
ocen krytyków
Zmruż oczy
powrót do forum filmu Zmruż oczy

Piękne zdjęcia

ocenił(a) film na 6

Chyba najlepsze jak dotąd w kinie polskim, i jedne z lepszych w ogóle. Miło obejrzeć dobrze nakręcony film, ale pytanie: dlaczego ładne zdjęcia są w jednym na sto filmów??? Starać się Sam film nieco słabszy - tak z 6 na 10.

ocenił(a) film na 10
Przypalowiec

kiedy tylko się dowiem jakie to są miejsca w których film był
kręcony...jadę tam choćby zaraz.

ocenił(a) film na 7
raissaruda

Malownicza wioska Pełele na Suwalszczyźnie. Byłem, polecam.

Winston_Wolf

A ja tam mieszkam.

kazkas

Ta stacja paliw i w ogóle plenery wyglądają trochę amerykańsko. Tak to wszystko "ucharakteryzowali", czy rzeczywiście tak jest w Pełelach?

squeeze2

Filmu ja to nie ogladalem, ale wiem gdzie go krecono. Co znaczy to amerykansko ? ;)

kazkas

No wiesz. Stara stacja w pełnym słońcu na pustkowiu. Tak... teksańsko. :P

squeeze2

A... he he... tam wczesniej byla jakas mala stacja benzynowa w tym miejscu. w filmie i na prawde to wszystko tak samo wyglada ;)

kazkas

proszę o odpisanie na grzegorz122721

Z góry bardzo dziękuję

Grzegorz_Rolka

Nie pozwolono mi napisać całego adresu email w jednej kolumnie

kazkas

Witam mam pytanie co do miejsca planu nagrywania filmu ,, zmruż oczy'' Jaki jest konkretny adres? Bo chcę zobaczyć na mapie satelitarnej zamochodowej.

Przypalowiec

musze się zgodzić niestety, w całości troszke przynudzał, ale warto obejrzeć choćby dla samych zdjęć, bardzo mi sie spodobała scena gry w piłkę plus tango- świetny motyw..;)
Słuchajcie no jednak nie jest aż tak źle z naszym współczesnym kinem:P..

Almosa

Przyjedz do Pelel to zobaczysz, ze na zywo jest duzo lepiej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones