PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38727}
6,8 33 504
oceny
6,8 10 1 33504
6,8 17
ocen krytyków
Zmruż oczy
powrót do forum filmu Zmruż oczy

Nie jest to film o mafii, ani o pięknych kobietach. Jest to film pokazujący obraz człowieka, dla którego nieważny jest pieniądz. Wszystko co mu jest potrzebne do życia znajduje na pustkowiu. Jedynymi skarbami jakie posiada są mądrość i umiejętność słuchania ludzi. Film to dla mnie swoista rewelacja. Chylę czołą przed Zbyszkiem Zamachowskim.

Szati_2

...ja tez myśle że film rewela, świetne kadrowanie, heh poprostu jak popatrzałem na ten film z otwartymi oczyma :)) to można zobaczyć że klimat jak z meksyku:) a jednak rudera:)) świetne zdjęcia, no i nakład filmu też nie był duży:)) wystarczy pomysł....Abstrachując od tego filmu kryzys Polskiej kinematografii jest i się pogłębia, moim zdaniem komedie już troszke się przeżarły bo prawie wszystko idzie jednym nurtem i na jedno kopyto....to moje zdanie...i potrzeba toszki czasu żeby wszystko na nowo się odrodziło, i znów doczekamy się takich kultowych filmów jak sexmisja, rejs ..... troszke sztandarowe przykłady ale cóż:) no i Zmruż oczy jest myśle takim kultowym filmem:)) Dorzucam go do mojej biblioteczki...
POzdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones