PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38727}
6,8 33 504
oceny
6,8 10 1 33504
6,8 17
ocen krytyków
Zmruż oczy
powrót do forum filmu Zmruż oczy

Nie bardzo rozumiem co można pilecać w tym filmie ???

Równie dobrze można ustawić kamerę - postawić kilka manekinów i wyszło by to samo :)

Aż dziw bierze, że ten badziew dostał nawet jakieś nagrody na festiwalach. Ciekawe za co bo to właściewie film o niczym, drętwe dialogi o jakichś pierdołach i nic sie nie dzieje. Rozumiem że to nie film akcji ale co jest ciekawego w tym, że jakiś pijaczyna rzuci ze dwa zdania od czasu do czasu.

Borat

Dlatego, ze jest na odwrot niz wszystko to, co teraz sie dzieje do okola, nie znaczy, ze to jest badziew.

Film o niczym? Przeczytaj opis, dowiesz sie, o czym jest.
Dialogi o jakichs pierdolach? W rzeczywistosci ludzie glupsze rzeczy gadaja. Nic sie nie dzieje? Znowu zajzyj do opisu - w skrocie mowi, co sie dzieje.

dustgarden

Wiem o czym jest film obejżałem go niestety.

A to że ludzie mówią jeszcze gorsze pierdoły to nie znaczy, że filmy też muszą być o pierdołach! Film powinien wciągać widza nawet gdy nie ma w nim szybkiej akcji - np. Bringing Out The Dead w nim też nie ma akcji a mimo to fabuła filmu i historia bohaterów bardzo wciąga i film wcale się nie nudzi. Natomiast ten jest potwornie monotonny i nudny. Z trudem wytrzymałem do końca.

Oglądało go wielu woich znajomych i każdy z nich stwierdził że historia opowiedziana w filmie jest słaba, bohaterowie przynudzają i też się dziwili za co ten film dostał nagrody na festiwalach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones