PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38727}
6,8 33 504
oceny
6,8 10 1 33504
6,8 17
ocen krytyków
Zmruż oczy
powrót do forum filmu Zmruż oczy

przyznaje sie do zachwytu nad debiutem jakimowicza. film madry, posiada elementy kina drogi, poszukiwania, nawet czegos w stylu kina niedokonczonego (kiarostami), sceny bawiace i wzruszajace. wspaniale zagrany i zrealizowany (kolejny uklon w strone kina niezaleznego). powiem tak : idzie nowe ^^ (i dobre). chill out, milego ogladania!!!

użytkownik usunięty
afreaka

akurat dla mnie to przykład w jakiej zapasci znajduje się polskie kino.
ten fim jest poprostu żałosny !

użytkownik usunięty

ocenił(a) film na 3
afreaka

Otworzyłem me oczęta i zaraz musiałem zmrużyć bo uderzyła w nie przywiana przez jesienny wietrzyk kiła! Gdy spojrzałem na ten dziwny obiekt, który zaatakował mój, jak że potrzebny narząd poznałem go od razu... Teraz leży na ziemi... koło psiego gówna... O nie! TO WŁAŚNIE POLSKA KINOMATOGRAFIA. I będzie tam leżeć dopóki, dopóty będę pojawiać się w kinach właśnie takie polskie filmy. Nie ma sensu doszukiwać się jakiś głębszych przesłań... Na litość Boską! Nie w takiej formie. Teksty, rzekomo takie filozoficzne są banalnie głupie... Ocena max. 3/10!

yell

Co ty gadasz !! Według mnie właśnie dlatego polska kinematografia jest wspaniała i różni się od zagranicznej.
"Zmruż oczy" jest filmem głebokim i wspaniałym - ma klimat, którego nie ma na beznadziejnych amerykańskich niby to komediach niby strzelaninach.
Wspaniałe są polskie komedie Machulskiego i różne inne ciekawe propozycje... Wcale nie jestem przeciwko narodowym produkcją.

martin_8

Przyznaje wszystkim zwolennikom filmu zupełna racje. Film jest poprostu klimaciarski, a wątek warszawiaków hmm nie wydaje mi sie że jest spowodowany wypełnieniem pustki w całm. Muzyka ATC jest tez ekstra heh śmieszna ale spoko:)) Wysłał mi ją pewien filmwebowiec:) za co mu bardzo dziękuje. Pozdrowienia !!!!!!!!!

Palast Orchester & Max Raabe - 2000 Die Hits des Jahres - 01 - Around TheWorld la la la la la

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones