PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111718}

Zodiak

The Zodiac
6,1 5 891
ocen
6,1 10 1 5891
Zodiak
powrót do forum filmu Zodiak

W lipcowym numerze magazynu "FILM" można nabyć ten film na DVD. Cena, jak zwykle 9 złotych i 99 groszy...

ocenił(a) film na 7
SherlockTM

Dzisiaj zakupiłem (ach jak zwykle w samą porę ostatni numer był :) Co prawda zakupuje co miesiąc czasopismo ale tym razem najbardziej zależało mi na filmie. I mogę powiedzieć (napisać dla wrednych :) pozytywne zaskoczenie! film raczej skupia się na ludziach którzy dążą do schwytania mordercy niż na samym oprawcy. Dobry film czyli 7/10.

Ps. Świetna scena gdy "Zodiak" atakuje w stroju kata.

Ps 2. Tu więcej o sprawie http://killer.radom.net/~sermord/zbrodnia.php?dzial=mordercy&dane=Zodiac

Rorschach_

ziomek dzięki za linka szukałem tej strony kiedyś ją przerabiałem i po formacie zapomniałem i nie mogłem jej ponownie znaleźć :)
Gazetkę też dziś zakupiłem :)

Rorschach_

Jest dopiero początek miesiąca, a już brakuje u ciebie egzemplarzy..? :| Co do załączonego filmu, to raczej go nie kupię, bo oglądałam i jak dla mnie przeciętnie. Szkoda, że nie dołączyli tej drugiej wersji "Zodiaka" Davida Finchera.

ocenił(a) film na 7
Unimportant

Nie dołączyli tej drugiej wersji, bo była droższa...

Glenn_Miller

Raczej dlatego, że to film Warnera, który nie zgadza się na dodawanie swoich filmów do pism, z wyjątkiem ekskluzywnych kolekcji typu "Wielka kolekcja wojenna" czy "Wybrańcy Mocy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones