PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675833}
3,4 814
ocen
3,4 10 1 814
Zombie Hunter
powrót do forum filmu Zombie Hunter

Jest Danny Trejo (twardziel jak zwykle).
Są cycki, tyłki i trochę ciekawych akcji.

Film nadaje się do obejrzenia z kumplami przy piwku. Można się pośmiać i pooglądać tyłek Clare Niederpruem + cycki tej
blondyny (nie wiem jak jej było ale była dobra ;P)

Są błędy, efekty specjalne leżą, aktorzy grają słabo... może "grają" to za dużo powiedziane.
Mimo wszystko, moim zdaniem jest to dobra, lekka rozrywka dla ludzi którzy nie biorą wszystkiego na poważnie i lubią filmy
o zombie.

ziombello

sir, potrzebujemy tutaj więcej takich ludzi i takich opinii, przybij piąteczkę.

ocenił(a) film na 2
ziombello

Cycki? Gdzie są cycki?? "Obejrzałem", ale cycków nie uświadczyłem. Kurde, chyba przespałem. Gdyby były cycki ocena byłaby wyższa. A poważnie to dawno nie oglądałem czegoś tak kieprawego. Przykro mi, ale nie chce mi się nawet pisać co jest nie tak, bo za dużo tego. Łatwiej napisać co zagrało, czyli: hmmm, no nic nie przychodzi mi do głowy. Może gdyby były chociaż cycyki...

ocenił(a) film na 3
ziombello

wytrzymałem godzinę... denny film na maksa... tu nawet emocji nie ma, akcja słaba, zero horroru... ogólnie żenaaaaaaaaaaaaaaaada

jahred666

Naprawdę trzeba być durną istotą, aby oczekiwać od filmów tej klasy czegoś dobrego ...

ocenił(a) film na 1
ziombello

Nie ma zadnych cyckow,a Trejo to sie duzo nie nagral w tym badziwiu...

ziombello

ziombello , jeśli jeszcze nie widziałeś to polecam - "Dead Snow" , Norweskie arcydzieło kiczu idealne do piwa z kumplami, sporo odwołań do klasyków (Braindead) i masa absurdu . Ach no i oczywiście odział Zombie SS :) Tylko tak jak pisałeś - to trzeba lubić. Ja lubię.

ocenił(a) film na 6
ziombello

Lubię takie niskobudżetowe produkcje. A sekwencje akcji z Trejo to 300 w rytmach dubstep :D

ocenił(a) film na 3
cinek_1988

może i pomysł fajny, ale nawet kiczowate produkcje też trzeba umieć poprowadzić. kompletnie zaprzepaszczony potencjał. oprócz ogólnego zarysu ne wiele dobrego dało się tu wyiskać.

ocenił(a) film na 3
shooshew

pomimo ze jestem fanem współczesnych filmów z kategorii exploitation ( hobo with the shotgun, grindhouse, machete czy father's day) i luźnych zombie movies to jednak ten film wstyd przy kumplach puścić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones