PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158797}
6,0 16
ocen
6,0 10 1 16
Zombie Planet
powrót do forum filmu Zombie Planet

Jak dla mnie to straszna kicha!Obejrzałem już sporo horrorów i bez oporów mogę stwierdzić, że "Zombie planet" to jeden z najgorszych filmów tego gatunku, który ukazał się w ostatnim czasie.Podobnie jak nowa wersja "Dawn of the dead"...od lat utarte już schematy, nic nowego...po prostu powiewa nudą.Moim zdaniem strata czasu wogóle to oglądać...:(((Ach, kiedyś to były horrory, np.Hellraiser, House, Re-animator...

vanDee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Re-Animator Szczeże to lipa :/ ogladałem dodatkowo tą najnowsza częśc co akcja w pierdlu jest i powiem że lipa i tyle :P

A najleprze Horrory o Zombie To TRYLOGIA ROMERO + ta nowa częsć LAND OF THE DEAD ale zobaczymy czy bedzie tak dobre jak wczęsneijsze części :]

ocenił(a) film na 1
vanDee

Mnie zastanawia tylko jedno: czy to jest dowcip??????????????
Czy może to miało tak wyglądać??.
Cra aktorów jest poprostu przerażająca(w złym znaczeniu tego słowa) dialogi są zagłuszane przez muzyke , która też jest na niskim poziomie choć wyższym niż reszta filmu, a zdjęcia były chyba robione amatorską kamerą mini dv (choć co do tego mam wątpliwości) i w dodatku chyba nie starczyło im pieniędzy na statyw bo zdjęcia są robione z ręki (takie odniosłem wrażenie). Ale jak na amatorską produkcje to dał bym im 2+ za dobre chęci i przepuścił do następnej klasy podstawówki ;P heh.
Krutko mówiąc: Jedna wiela szmira!! . Strata wolnego czasu i pieniędzy.

slimaczek_grubas

A wiecie ze bedzie tego 2 czesc :P ? ZOMBIE PLANET II: Adam's Revenge --- Mam z tego trailer :P

Poznaj_Rzeznika

bauhahah ogladalem trailery wlasnie z tego filmu i nie polecam tego filmu nikomu hahaha To przypomina JACKASSY :D( dla niewtajemniczonych to sa wyglupy, jajca, krecone amatorska kamera )

vanDee

widziałem właśnie ten trailer dostałem od kumpla i muszę powiedziec że to będzie ... JESZCZE WIĘKSZE GÓWNO OD CZĘSCI PIERWSZEJ; nie oglądać żadnej części bo to zwykła PORAŻKA !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones