PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486991}

Zombie SS

Død snø
5,5 19 065
ocen
5,5 10 1 19065
6,0 6
ocen krytyków
Zombie SS
powrót do forum filmu Zombie SS

Film nakręcony z dużą dozą humoru, choć może nie dla każdego wyczuwalnego. To lekki film i
jeśli ktoś zabierał się do niego ,,na poważnie'', to przepraszam, ale jest idiotą. Oczywiście
rozumiem, że ktoś nie jest fanem gatunku, ale przecież od początku wiadomo, czego można
się spodziewać i uważam za stratę czasu podejmowanie próby oglądania, jeśli z góry
wiadomo, że to nie ,,to''.
Tak więc osobom lubiącym klimaty zombie, mogę z czystym sumieniem polecić. Podczas
oglądania z pewnością nie dopada nas strach, choć są momenty trzymające odrobinę w
napięciu.Oprócz tego występuje tu pewien komizm, bardziej nawet w ujęciach czy sytuacjach
niż tekstach, ale (o ile ktoś to wychwyci) pośmiać się można. Dodatkowy plus to europejska
produkcja, a co za tym idzie nie ma żenującego, niesmacznego humoru, jak w wielu horrorach
amerykańskich, po prostu utrzymany jest pewien poziom. Oprócz tego, co dla mnie pozytywne,
występują elementy kina gore, a muzyka też jest niezła.

Mortycja_G

Sama muzyka na wstępie daje sygnał, żeby nie brać filmu na poważnie. Mi też się film podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones