PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486991}

Zombie SS

Død snø
5,5 19 065
ocen
5,5 10 1 19065
6,0 6
ocen krytyków
Zombie SS
powrót do forum filmu Zombie SS

tylko te zombi jakieś dziwne. Jak na mój gust, zbyt inteligentne- kto to widział, żeby zombie
używały kamuflażu.
Piła mechaniczna <3 !

ocenił(a) film na 6
kubekwkubek

glupi ale fajny :D

ocenił(a) film na 7
kubekwkubek

film fajny zwłaszcza po piwie xD ale faktycznie zombie jakies dziwne jakby zombie ninja xD

ocenił(a) film na 5
kubekwkubek

No i trochę za szybko się poruszały :/

ocenił(a) film na 7
kubekwkubek

Norweski horror? Trochę się bałem ale niepotrzebnie - dobry film ciągle coś się dzieje i trzyma w napięciu. Trochę za dużo krwi na twarzach. choć jeden taki film wyprodukowany w Polsce a pierwszy raz poszedłbym na rodzimą produkcję do kina!

użytkownik usunięty
kubekwkubek

Czy ten stereotyp o zombie, jak i inne - zombie, które nigdy nie istniały - musi być powielany w każdym horrorze? Nie muszą kurczowo trzymać się tej reguły.Zawsze można coś zmieniać.

Nawet należy zmieniać, bo byłoby schematycznie i nudno, film ten jest moim numerem jeden ex equo z Predatorem, fantastyczne zdjęcia i muzyka, nie wspominając o reszcie.

ocenił(a) film na 6
kubekwkubek

fajny, klimat jest :) a i jeszcze to norweskie "disco polo" w scenie gdy dwóch bohaterów uzbrojonych w piłę i młota rozwalają zombiaki :D klasyka kina normalnie

ocenił(a) film na 8
kubekwkubek

dokładnie. jak nie lubię filmów gore, to na tym płakałam ze śmiechu XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones