PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486991}

Zombie SS

Død snø
5,5 19 058
ocen
5,5 10 1 19058
6,0 6
ocen krytyków
Zombie SS
powrót do forum filmu Zombie SS

Pewnie że tak. Wiadomo od piątej minuty filmu. Jest to typowy film nakręcony po nic. Nie jest ani straszny, ani nie ma w nim humoru, czy dystansu, ironii, o którym piszą inni poniżej. Dzieci w szkole podstawowej lubią bazgrać długopisami różne swastyki, pentagramy (gwiazdy dawidowe jakoś nie są modne) i tym podobne rzeczy. Na zeszytach, na ławkach, w kiblach i w ogóle gdzie popadnie. Rzeczony film został zrobiony przez człowieka, który z tego nie wyrósł. Można postawić znak równości miedzy tym filmem a dziecięcymi bazgrołami. Takich filmów było już wiele, wiem, że nie ma odkrywczości w tym schemacie. Ale ten film to kompletna pomyłka.

ocenił(a) film na 8
Nisakel

Pozwolę sobie niezgodzić się kompletnie z tą opinią. Ten film jest nakręcony aby wielu ludziom sprawić przyjemność z oglądania. Właśnie że momentami jest straszny ale w większości wg mnie jest pełen zajefajnego humoru. Uważam że takich filmów nie było już wiele, a jak były to poproszę o tytuły - chętnie obejrzę. Polecam ten film każdemu i nie zwracać uwagi na takie opinie jak powyżej bo trzeba samemu obejrzeć i mieć własne zdanie.

diagon

polecam chodź by Gremliny, Kołysanka i oczywiście Martwica Mózgu

ocenił(a) film na 6
666matal

tak, rzeczywiscie w kazdym filmie ktory wymieniles pojawiali sie nazisci zombie... (sic!)

ocenił(a) film na 6
Nisakel

mnie sie pytasz dlaczego zrobiłeś ten film

Nisakel

a ja z chęcią obejrze

ocenił(a) film na 8
Nisakel

To dziwne, bo ja się oglądając film świetnie bawiłem. Był on zabawny, a akcja przemyślana (jak na film o żywych trupach) i fajnie zrealizowana. No i jestem fanem filmów o zombie, a już co dopiero zombie-nazistów (znasz lepszy tytuł o takiej tematyce?)... A patrzenie na ich masakrę wywoływało u mnie uśmiech na ustach - po to ten film został zrobiony :)
No ale dobrze, Panie Dorosły, idź oglądać ambitne kino nieme - nikt Cię do oglądania Dead Snow nie zmusza.

Apophis_

Outpost obejrzyj. Tam są zombie-naziści.

Nisakel

FOR THE LULZ

ocenił(a) film na 1
Nisakel

Ten film nie powinien był opuścić scenariusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones