PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486991}

Zombie SS

Død snø
5,5 19 065
ocen
5,5 10 1 19065
6,0 6
ocen krytyków
Zombie SS
powrót do forum filmu Zombie SS

Ten film jest jak świeżo przyrządzony tatar: smakuje osobom o dość nietypowym guście a pozostali uznają go za obrzydliwy. Dlatego fani takich filmów jak "Martwe zło" "Zły smak" czy "Martwica mózgu" będą się dobrze bawić zarówno tym co się dzieje na ekranie, jak i licznymi nawiązaniami do klasyki a pozostali będą albo znudzeni albo zdegustowani.

PS. Warto obejrzeć choćby dla sceny z odgryzaniem się przypieranego do śniegu przez zombie studenta :-)

YouzeQ

Zgadzam się. Dla fanów gatunku, ale mnie osobiście czegoś zabrakło.

ocenił(a) film na 4
impaler1

Jestem fanem gatunku i osobą o nietypowym guście (czytał ktoś Ass Goblins Of Auschwitz?) a i tak stwierdzam, że film jest do bani - ani to śmieszne ani straszne ani jakiekolwiek. Z filmów na tym poziomie Doghouse bije tą niedoróbkę na głowę.

Dzidas

Czytałem o tej książce może być ciekawa, a ty co o niej powiesz?

ocenił(a) film na 4
wjkwojtyla

"literacki ekwiwalent Listy Schindlera, przepisanej przez Markiza De Sade i zekranizowanej przez Tima Burtona" - najlepiej opisuje ogół tego dzieła :) Trudno się czyta na początku ale moim zdaniem warto. Choć to dziwna książka o dziwnych rzeczach i w dziwnych realiach.

YouzeQ

Oglądałam to jakieś 2 lata temu i z tego co pamietam to sie nieźle ubawilam :D mam dziwny gust i jak dla mnie to kupa smiechu byla. a jak gosc sobie musial reke pila odciac to pekalam ze smiechu ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones