PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486991}

Zombie SS

Død snø
5,5 19 066
ocen
5,5 10 1 19066
6,0 6
ocen krytyków
Zombie SS
powrót do forum filmu Zombie SS

Hotel zła to nie jest niestety, latające flaki każdego rodzaju nie robią zamierzonego wrażenia, ani ten film straszny ani śmieszny..
Zombie SS to zawsze dobry motyw, rozwalił mnie Herzog z lornetką :) no i jego "wejście" w zwolnionym tempie, fajnie nakręcony motyw z granatem. 3 plusy ma filmik dlatego oceniam 3/10 , reszta to mózg noga ręka na śniegu. Hitlerowcy są za bardzo ucharakteryzowani i rozwalają śmiesznie naszych biednych bohaterów ( rozerwana głowa, rozerwanie nóg i rąk jednocześnie - tu się śmiałem :P ).
Miałem wrażenie jak bym "happy tree friends" oglądał w wersji nieanimowanej by Norwegia. [ktoś tu lubi bardzo rozciągać jelita i flaki].

Co to za student medycyny co się krwi boi? na jego nieszczęście krwi było pod dostatkiem :) no i bardzo ładne te skandynawki :) za to ich chłopcy to jakieś ofiary losu. Jeden normalny co na skuterze wymiatał.

Nie polecam nawet do pośmiania się, tylko z ciekawości, ja dotrwałem spokojnie do końca ale BEZ SZAŁU!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones