PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486991}

Zombie SS

Død snø
5,5 19 063
oceny
5,5 10 1 19063
6,0 6
ocen krytyków
Zombie SS
powrót do forum filmu Zombie SS

KULT Panowie, MEGAKULT!!! Chyba najlepszy nazi-horror jaki widziałem. Może na wstępie zacznę od zajebistości tego filmu ;) A tak na serio to najpierw przyjrzę się bliżej aktorstwu - w chAmerykańskiej wersji Dead Snow nastolatkowie pewnie darli by się, uciekali i ruchali. A tu jest na odwrót - sieczką pełną gębą. Siła, a zarazem opanowanie ;)) Jest tam chwila zapomnienia, ale została tak dobrze zrobiona, że nikomu nie przeszkadza. Ale za to co dzieje się potem... Genialna rozpierducha. Niektóre sceny rozwaliły mnie. Sposoby mordowania przez nazistów były rewelacyjne. Zresztą, nasi bohaterowie od nich nie dostawali. Akcje z piłą mechaniczną rządzą! Obraz, aż kipi od czarnego humoru. W drugiej połowie filmu jest on na każdym kroku. Wspaniałe były plenery - dookoła śnieg i sielanka, a tu nagle zombiaki ;] Oglądając ten film doszedłem do wniosku, że ekipa w czasie jego powstawania musiała mieć niezły ubaw. Wszystko było zrobione tak na luzie, a to uczucie potęgowała ścieżka dźwiękowa ;] Tyle plusów, a minusów praktycznie w ogóle nie było. I bardzo dobrze - 9/10. Nie dałem dziesiątki, bo zwyczajnie film do niej nie aspirował. I można się nawet przestraszyć! Przepraszam, że tak namieszałem, ale chce mi się spać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones