PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486991}

Zombie SS

Død snø
5,5 19 066
ocen
5,5 10 1 19066
6,0 6
ocen krytyków
Zombie SS
powrót do forum filmu Zombie SS

Film tak tragiczny ,że aż śmieszny. I co ja pocznę że całość kojarzy mi się z zombie mode z CoD.

ocenił(a) film na 8
RymaRos

nie trzeba bylo grac w CODA z dziecinnymi jakmims modami jurwa mac

astok0

Hihi... uwielbiam takie konstruktywne komentarze. A na marginesie polecam zagrać w Black Ops lub World at War ,chyba kolega że kolega już sylwestra rozpoczął i nie za bardzo kojarzy :)

RymaRos

A nie, patrząc na konstrukcje mojego zdania wygląda na to że to ja już mam nowy rok :P

ocenił(a) film na 8
RymaRos

;p

ocenił(a) film na 6
RymaRos

Film ma być śmieszny (przynajmniej moim zdaniem). Te zamyślone twarze zombie i ich zmyślne patenty... oglądając z dziewczyną śmialiśmy się do łez ;-) Mi się nasunęło jedno skojarzenie - martwica mózgów xD Może nie ten format, ale podobny pod względem podejścia do tematu chyba ;-)

tkotarskI

Ja też lubię się pośmiać , ale dla mnie ten film był po prostu śmiesznie głupi (żeby się nie wypowiadać dosadniej). Podobne reakcje miałem gdy oglądałem teksańskie masakry, nie wiem tylko czy to dobrze świadczy o mnie :P.
Przy okazji wyjaśni mi ktoś czemu wszystkie filmy (ten też) są oznaczone u mnie jako czekające na premierę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones