PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486991}

Zombie SS

Død snø
5,5 19 065
ocen
5,5 10 1 19065
6,0 6
ocen krytyków
Zombie SS
powrót do forum filmu Zombie SS

Polecam

ocenił(a) film na 7

Film jest zajebisty pod warunkiem,że nie traktuje się jego jako horroru a jako komedię...

ocenił(a) film na 7
mlodydp

Oj pośmiałam się na nim jak nigdy.Najlepsza komedia,hehe wyjątkowo dziwna "SS"

ocenił(a) film na 3
mlodydp

Komedia powinna być śmieszna, a w tym przypadku nie miało to miejsca. Śmieszne to były "Martwica mózgu" i "Martwe zło". A tutaj mamy pastisz pastiszu. Chociaż muszę przyznać, że kilka razy się uśmiechnąłem. Np. dość zabawna była scena, gdy facet próbuje zapiąć pas, żeby bezpiecznie i zgodnie z przepisami wrócić do domu :)

ocenił(a) film na 6
aklekot

Najbardziej łachowe było dla mnie jak gostek stwierdził, że nie można być ugryzionym przez Zombie, bo wtedy człowiek też stanie się Zombie (w końcu tak powiedział mu jego koleś), po czym stwierdził, że utnie sobie rękę piłą mechaniczną. Gdy już to zrobił i "przypalił" sobie ranę, miał być wszystko ok. Już miało być "ładnie, pięknie", gdy spod śniegu wyskoczył kolejny Zombiak i ugryzł go w jaja :P hahahah. "I cały misterny plan w piz..." :) ... w tym właśnie miejscu śmiałem się przez dłuższą chwilę i nie mogłem przestać ;)

ocenił(a) film na 6
mlodydp

Zgadzam się. Wg mnie ten film nie tak naprawdę dla fanów zombie ale ludzi traktujących takie filmy z dystansem i jako pastisz. Widać było, że ekipa filmowa miała świetną zabawę robiąc ten film i przekłada się to na odbiór! Weźmy choćby mieszankę muzyczną w soundtracku. Na dodatek film ma dobry montaż i jest niezły od strony technicznej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones