PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486991}

Zombie SS

Død snø
5,5 19 077
ocen
5,5 10 1 19077
6,0 6
ocen krytyków
Zombie SS
powrót do forum filmu Zombie SS

Nieznam czegos takiego jak fajne Norweszki bo one sa obrzydliwe.Znam to z Życia tam.A w tym filmie chyba zagrały Miss Norwey.2/10 Widzialem lepsze czarne Komedie.

ocenił(a) film na 6
Ziko81

Norweżki są super wygląd królowej śniegu a w łóżku wulkan, nie znasz się. Albo jesteś lekarzem lub farmaceutą który ma do czynienia tylko z jakimiś brzydalami :P

ocenił(a) film na 5
Ziko81

Niestety film jest bardzo cienki,zacznę od humoru denny sam początek nie był zły
ale później ten długi wstęp tymi dennymi żartami to tragedio jedyne co było śmieszne
to jak Zombiak ogryzł jajka to było naet nice ale do Martwicy mózgu wiele mu brakuje i martwego zła,najgorszy był ten grubas.Akcja jakaś tam była ale bardzo cienka,aktorzy tyb była tragicznie brak wyglądu to na dodatek brak jakieś gry aktorskiej,zombi nie bardzo brzydcy za to minus.Muzyka no nie wiem nie jestem tych stron jak dla mnie była badziewna.Ogólnie film bardzo niskich lotów a myślałem ze bedzie coś jak martwica do tego jakaś akcja na poziomie,wyszło jak wyszło miało być śmiesznie wyszło badziewnie,miało być strasznie wyszło śmiesznie. Ocena 5+/10

piter12319

Zapamiętaj. Interpunkcja to twój przyjaciel.

ocenił(a) film na 1
Ziko81

Jedne wielkie g***...ale ta co zginela w kiblu jako pierwsza to nice nice ;D

ocenił(a) film na 8
zybek_pro

a ja tam dam 8 bo nie myślałem po paru minutach oglądania że tak mile mnie zaskoczy, jak nigdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones