PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486991}

Zombie SS

Død snø
5,5 19 063
oceny
5,5 10 1 19063
6,0 6
ocen krytyków
Zombie SS
powrót do forum filmu Zombie SS

Wiem że to może za wcześnie ,wiem także że nie wszyscy mogą się ze mną zgodzić, ale mimo tego nie boję się napisać ,że dla mnie ten film jest jednym z najlepszych filmów w historii kina!!! Tak ,tak wiem zapewne zaraz każdy mi napisze że to bardzo odważne słowa, ale ludzie takie są fakty w tym filmie znalazłem wszystko czego potrzebuje film aby stać się arcydziełem a później klasykiem, genialna gra wszystkich aktorów, wyśmienita trzymająca w ciągłym napięciu i niepewności fabuła a na dodatek wiele scen pouczających jak należy się zachować w razie ataku niemieckich zombi podczas zimowych ferii spędzanych w górach z grupką przyjaciół, myślę że żaden człowiek po obejrzeniu tego seansu nie pozwoli już odjechać swojemu koledze który jako jedyna zna drogę powrotną do samochodów w góra na skuterze w poszukiwaniu swojej dziewczyny,myślę także że chyb każdy z nas będzie wiedział co zrobić na wypadek gdyby podczas swojego wypoczynku w górach znalazł skrzynkę ze skarbami ukrytą w podłodze i w tym samym czasie zaczęły by go atakować niemieckie zombie z czasów drugiej wojny światowej,jednak ja osobiście uważam że rzeczą która najbardziej wyciągnąłem z tego filmu jest to że podczas ugryzienia przez zombie zawsze należy zachować spokój,przykładem jest scena w której jeden z bohaterów po ugryzieniu przez zombie nie panikuje tylko przytomnie amputuje sobie rękę w celu uniknięcia stania się zombie.Poza tym film utrzymany w świetnym klimacie i z bardzo dobrą muzyką.Ale tak naprawdę ten film można opisać tylko jednym słowem:Arcydzieło. Nie rozumiem tylko tak niskiej oceny na filmwebie????

Film zarówno dla wielbicieli horrorów jak i komedii.Polecam !!!

ocenił(a) film na 6
czarny_murzyn

Skąd niska ocena?Może ludziska się spodziewali,że film pójdzie amerykańską drogą w stylu "Wrong turn" czy "House of Wax",i skręt filmu w czarną komedię wybił ich z rytmu?

ocenił(a) film na 9
czarny_murzyn

zgadzam sie z toba:) film genialny:) 10/10 nic dodac, nic ujac:)

ocenił(a) film na 9
GustGustaw85

*zgadzam sie z toba:) film genialny:) 10/10 nic dodac, nic ujac:)

chodzi oczywiscie o zdanie zalozyciela tematu:)

pozdro:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones