PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464479}
6,8 138 294
oceny
6,8 10 1 138294
6,3 24
oceny krytyków
Zombieland
powrót do forum filmu Zombieland

Jak przyjemnie się zaskoczyłem! To w prawdzie nie jest historia łapiąca za serducho tak jak w The Last of Us, albo The Walking Dead, ale jest świetna. Bohaterowie są świetni, a zwłaszcza Tallahassee. Ten to dopiero potrafił rozśmieszyć. Niech mówią co chcą, ale według mnie to jeden z lepszych filmów o zombie jaki widziałem.

ocenił(a) film na 8
Szuwar_Berserk

Wszystko fajnie, ale ten film nie traktuje poważnie tematyki związanej z zombie, tak jak w dziełach które wymieniłeś ;) Jest to wręcz klasyczny pojazd po gatunku, chodź z drugiej strony Zombieland nie jest sam w sobie parodią czegokolwiek. Tworzy coś całkiem nowego, czego w sumie jeszcze nie było, no może poza Martwicą Mózgu. To właśnie ten powiem świeżości sprawia że widz bawi się świetnie. Cały film bardzo dobry, Tallahasse genialny, polecam :)

ocenił(a) film na 8
Szuwar_Berserk

W 100% się zgadzam. Świeży prześmiewczy i zwracający uwagę na wiele głupot związanych z filmami o Zombie.
Woody Rocks - jak zwykle!! BIll Murray zresztą nie gorszy.
Film rewelacja.

ocenił(a) film na 10
majk_czek

W obsadzie przy Billu nie powinno być (on sam) tylko BILL F*CKING MURRAY.

https://www.youtube.com/watch?v=KugiqORzaPs

ocenił(a) film na 7
Cheshire_Cat

popieram =D

Szuwar_Berserk

jako czarna komedia nie wyróżnił się ani humorem ani gra aktorska nawet te ''zombie'' przecietnie ucharakteryzowane ,jedynie sceneria jest fajna ,a ta scena w willi murraya po prostu slaba tak samo jak koncowka. taki prostolinijny film

ocenił(a) film na 8
avada_kadavra

Film nie jest "wybitny" to fakt. Chodziło mi raczej o to, że podczas seansu dobrze się bawiłem. Zwłaszcza po ciężkim dniu można było się odprężyć, odmóżdżyć. Tyle na tamtą chwilę oczekiwałem i film zaspokoił moje wymagania. Zgodzę się, że jest prostolinijny, ale osobiście mi to nie przeszkadzało.

Szuwar_Berserk

no chyba ,ze tak to ok bo mnie nie zaskoczyl za bardzo te same schematy co w poprzednikach

Szuwar_Berserk

Zgadzam się, spodziewałem się totalnego gniota z fatalną fabułą, która zniechęca do obejrzenia do końca, ale wszystko ostatecznie wyszło całkiem przyzwoicie.

Szuwar_Berserk

Podszedłem :-) A poza tym jednym szczegółem - zgadzam się z Tobą całkowicie :-)

ocenił(a) film na 9
Szuwar_Berserk

Postać Tallahasee'ego rozwaliła mnie. Niby taki śmieszek, twardziel i luzak a kryje naprawde tragiczną przeszłość

Szuwar_Berserk

"To w prawdzie nie jest historia łapiąca za serducho tak jak w The Last of Us, albo The Walking Dead"

czekaj, a w którym miejscu kiedykolwiek ten tasiemiec twd łapał za serducho? Toć to gniot jak korona Królów tak gdzieś od 3 sezonu

radoslawzal

Pierwszy sezon, spotkanie Ricka z rodziną. Zdecydowanie chwytało za serce.

ocenił(a) film na 5
Szuwar_Berserk

Bill Murray to prawdziwa perełka nie tylko w tym filmie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones