PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12032}
5,5 32 623
oceny
5,5 10 1 32623
5,7 14
ocen krytyków
Zoolander
powrót do forum filmu Zoolander

Magnum

ocenił(a) film na 8

Jeśli ktoś nisko ocenił ten film to zapewne tylko dlatego że nie obejrzał filmu do momentu gdy Derek pokazał pozę Magnum. Po Magnum niemożliwe jest ocenienie filmu na mniej niż 8

użytkownik usunięty
czewrony

http://33.media.tumblr.com/tumblr_lp768fZLI71qaoyzuo3_500.gif

czewrony

Tak! Co tam Le tigre... to jest coś! :D

ocenił(a) film na 6
czewrony

przyznaję, że po minie Magnum, przypieczętowanej później jeszcze miną potomka, odetchnąłem i dałem w pełni już zasłużone 2/10.
(pierwsza gwiazdka bynajmniej nie za Bowiego, a za scenę zabawy na stacji paliw)

ocenił(a) film na 2
pan_grochul

To dałeś 2 czy dałeś 6 bo nie czaje

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

Po ponownym seansie i porównaniu z guanem pana Vegi pt.Last minutę, musiałem podwyższyć na 6:)

czewrony

But why male models????

ocenił(a) film na 8
czewrony

Nie zgadzam się. Właśnie obejrzałem moment nawiązujący do ojca chrzestnego i nie mogłem się powstrzymać! :D
Odyseja kosmiczna i charakteryzacja parę minut wcześniej też były boskie!!!

ocenił(a) film na 7
czewrony

ja w ogóle nie ogarniam tak niskiej oceny...

ocenił(a) film na 3
aleera89

Ja nie ogarniam ani tak niskiej, ani tak wysokiej oceny:)
I nie potrafię powiedzieć czemu dla mnie ten film zasłużył na 3/10
Wiem tylko, że po seansie byłem psychicznie wykończony tym, ze chciałem dotrwać do końca a wyłączyć chciałem już na początku, góra w połowie;/

ocenił(a) film na 7
kowal1528

Trzeba było wyłączyć i przestać się męczyć? Jezusie jak ja nie lubię jak ludzie zmuszają się do oglądania filmów, które im się nie podobają tylko po to, by popsioczyć... Są gusta i guściki. Jeden lubi rap drugi disco-polo, a reszta będzie się z nich śmiać. Tylko w sumie dlaczego? Bo śmią mieć inny gust? Jak mi się coś nie podoba i nie mogę zdzierżyć, poświęcam mój cenny czas na coś znacznie ciekawszego DLA MNIE. Gościu, serio, następnym razem jak oglądasz film i Cię on bardzo męczy zamiast sprawiać przyjemność, to po prostu go wyłącz/wyjdź z kina. Serio, twój czas jest cenny!

ocenił(a) film na 3
aleera89

Właśnie ja trochę inaczej na to patrze, bo jak obejrzałem już połowę to szkoda mi tego czasu, który już "wydałem" na ten film:) a po drugie nie raz było tak, że połowa filmu była gniot a nagle okazywało się, że druga połowa zmieniła/nadrobiła wszystko i liczyłem, że ten film nie okaże się gniotem bo ściągnąłem 1 i 2 część za jednym zamachem:P
Niestety po zawiedzeniu się jedynką nie obejrzałem 2 i skasowałem ;/

Parę tam akcji mnie rozbawiło, ale zliczyć mogłem niestety na palcu jednej ręki,gdzie pzy ocenie całościowej nie mogłem ani wziąc po uwagę tych scenek:)

ocenił(a) film na 3
czewrony

A jednak możliwe:)
Mało kiedy film do mnie nie trafia i uważam go za dno, tutaj niestety tak jest;/
Nie wiem czego to zasługa, może tej otoczki "gejostwa" którą wali od panów modeli:)

Po filmie (jak już udało się dotrwać) poczułem jakiś niesmak, przeszła mi ochota na cokolwiek, nawet zjeść obiadu nie umiem a jestem głody:P
Może temu, ze film totalnie do mnie nie trafił a nie chciałem skończyć seansu w połowie tylko dotrwać do końca, przez co psychicznie mnie wykończył:/

ocenił(a) film na 8
kowal1528

wiem co ci poprawi humor : wyskoczyc na czoka moka frapuczino :)

ocenił(a) film na 3
czewrony

A jakby tak na polskie?:P

ocenił(a) film na 8
kowal1528

a jest polskie capuchino?

ocenił(a) film na 3
czewrony

W lidlu wszystko ponoć znajdziesz:P

ocenił(a) film na 8
kowal1528

polchino

ocenił(a) film na 3
czewrony

Taa. Trzeppuccino z pierwszego tłoczenia:)

ocenił(a) film na 2
czewrony

Niemożliwe jest to, że ludzi bawi takie poczucie humoru, kilka się znajdzie, ale większość jednak tego nie trawi.

ocenił(a) film na 8
van_der

jesli nie bawi Cie takie poczucie humoru to dlaczego juz trzy dni po obejzeniu pierwszej czesci obejzales druga? tu cie mamy. zostales zdekonspirowany. witaj w klubie fanow zoolandera. :)

ocenił(a) film na 2
czewrony

Tak już mam, że jak jest kilka części to mimo wszystko oglądam kolejne odsłony...

ocenił(a) film na 7
czewrony

Mało kto wie, ale film z Eastwoodem ,,Siła magnum" zawdzięcza swój tytuł właśnie tej scenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones