PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156673}
6,3 36 997
ocen
6,3 10 1 36997
6,0 4
oceny krytyków
Zostańmy przyjaciółmi
powrót do forum filmu Zostańmy przyjaciółmi


Ryan Reynolds grał, o przepraszam starał sie grać jak Jim Carrey. Wiadomo Carrey jest mistrzem komediowym, jednak nie tylko, ale miało być nie o nim.
Momentami gra Reynoldsa była aż rażąca w oko, tak bardzo usiłował robić miny, gesty Carreya.
film ogólnie mi się podobał- można było się dużo pośmiać, jednak Ryan R. chwilami odstraszał swym dążeniem do uzyskania podobieństwa Jim'a . Widziałam tego aktora tylko w 'Zostańmy przyjaciółmi' więc mogę się mylić, co do jego warsztatu aktorskiego. Mam nadzieję, że ta rola po prostu mu tak wyszła,a nie że starał się naśladować Carreya celowo.
Samantha James zaś stanowiła dla mnei od samego początku karykaturę (?) Ashley Simpson.

summerdeath

Jak sie staral grac? Carrey to totalne beztalencie. Jego proby bycia smiesznym sa zenujace. Ryan Reynolds ma swoj styl. Moze nie jest mistrzem, ale jest o wiele smieszniejszy (np. Van Wilder). "Komizm" Carrey'a jest typowo amerykanski i byc moze im sie podoba, ale znam wielu ludzi, dla ktorych ten amerykanski pajac jest conajmniej nudny i nie wiadomo czy sie z niego smiac, czy plakac. Jednak to moja subiektywna opinia.

Pozdrawiam

luke1106

Wiesz, ja znam ludzi, którzy uważają, iż Ryan Reynolds to marne połączenia Carrey'a i Adama Sandlera.
Zwróć uwagę na mimikę Raynolds'a oglądając 'zostańmy przyjaciółmi'.

ocenił(a) film na 6
summerdeath

W pelni zgadzam sie z Summerdeath ze Reynolds swoimi geatami i mimika twarzy starl sie upodobnic do Carrey'a a najbardziej idzie to dostrzec wtedy gdy siedzi w tym porszaku i sie denerwuje a za chwile podchodzi do niego Jamie :D:D
Ogolnie film swietny, mile zaskoczenie gdyz nie zpodziewalem sie tego po tym filmie, POLECAM!!! pzdr

dan_

W końcu ktoś mnie poparł, a fil rzeczywiście, nieźle się ogląda.Mimo Reynoldsa ;p

ocenił(a) film na 5
luke1106

hehe mówisz że Amerykanom podoba się pajacowanie Carreya a to ciekawe bo Polakom podoba się pajacowanie Pazury którego nie trawię, a który za wszelką cenę chce się do Carreya upodobnić (reynolds zresztą robił to samo).

Carrey to totalne beztalencie? OK może Cię nie rozśmieszać w tych głupawych komediach, ale może spróbuj obejrzeć Truman Show lub Numer 23

ocenił(a) film na 7
summerdeath

Ja sie również dopisze pod tym. Strasznie się to rzucało w oczy, dlatego troche nieudolnie mu to wyszło. Sam Reynolds jest zaś dobrym aktorem (świetna rola w filmie AS W RĘKAWIE). Jeśli chodzi znów o sam film to średni, mało romantyczny jak dla mnie, czegoś mi w nim brakowało. Pzdr

adikEC

ja osobiście bardzo lubie Jima Carreya i Ryana Reynoldsa obaj sa zabawni. A zreszta totalnie mi to nie przeszkadzało ze Ryan próbował naśladować Jima:)

ocenił(a) film na 8
misiek545

hahahaha smieszni jestescie :D W filmie byla jedna scena, JEDNA w ktorej mozna bylo dostrzec jakies podobienstwo do carrey'a i to wlasnie ta scena w porsche ;] Carrey nie jest kretynem ani pajacem i jak ktos obejrzal "maske" i "liar, liar" to niech sie nie wypowiada. takie role dostawal, to tak gral, nie znasz go prywatnie to zamknij morde. Nienawidze komedii romantycznych. Ta jakos przypadła mi do gustu bo jest bardziej komedią niż romansem jak to ktoś wyżej juz narzekał. Jak dla mnie 8/10 i status ulubionego w tym gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones