PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037850}

Zostaw świat za sobą

Leave the World Behind
6,0 37 019
ocen
6,0 10 1 37019
5,8 19
ocen krytyków
Zostaw świat za sobą
powrót do forum filmu Zostaw świat za sobą

Średniak

ocenił(a) film na 4

Średni, zakończenie słabe, a raczej jego brak, ogólna koncepcja ciekawa, ale czuć niewykorzystany potencjał. Spodziewałem się czegoś więcej.

ocenił(a) film na 5
deynoon

Dokładnie! Mam identycznie odczucia. Dla mnie duże rozczarowanie

ocenił(a) film na 6
deynoon

Po netfixie ? :)

ocenił(a) film na 6
deynoon

UWAGA! TU SA BOTY! Nie odpisywać, nie podbijać komentarzy!
Ministrant, który tworzy te boty do ZWOLNIENIA!

dzenero

Po co zaśmiecasz wszystkie wątki? Wchodzę poczytać dyskusje o filmie, a zamiast tego muszę się przedzierac przez twój spam o botach. Idź, lekcje poodrabiaj zamiast trollować.

ocenił(a) film na 6
JoasiaAsia

Kolejny bot, nic to nie da. Boty wymyślają gimbusy, a to nie są orły intelektu. Darujcie sobie, bo jesteście za słabi.
Boty i tak zaśmiecają całego filmweba, uświadamiam ludzi o problemie.
Dopóki nie zaprzestaniecie swoich słabych praktyk, będę Was skutecznie ośmieszał i dyskredytował na tym portalu, a Wy niestety nie macie do mnie podejścia, bo gimbusy stosują stare, słabe i marne zagrania. Macie z góry przegraną walkę.

ocenił(a) film na 7
dzenero

Od kiedy w psychiatryku macie dostęp do internetu?

ocenił(a) film na 6
ev2707

Kup sobie okulary ;-D

ocenił(a) film na 3
dzenero

Wez juz sknncz z tym botami a odnosnie filmu,to tak zenujacy ze glowa mala.Jesli ktos chce obejrzec dobry film w tym klimacie to Pukajac do drzwi.

ocenił(a) film na 6
aronn

Po pijaku się nie pisze komentarzy. Idź spać! ;-D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Yoru_Nae

Ja też pozgłaszałam, może całe konto spadnie z rowerka ;)
Przez takich trolo-spamerów odechciewa się na ten portal wchodzić.

ocenił(a) film na 6
JoasiaAsia

Marzenia bota. ;-D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Yoru_Nae

Nie napisałem, że wszyscy są. Nie wypowiadaj się za innych. Czas dorosnąć!

dzenero

Idź pierogi lepić bocie.

ocenił(a) film na 6
Yoru_Nae

Nie obchodzę świąt, święta są dla cmentarniaków takich jak Ci co zakładają te żałosne boty.
Skoro narzekam na boty, to nie mogę być jednocześnie botem, zatem brakuje Ci IQ.
;-D

dzenero

A czy ja ci kazałam święta obchodzić? Twoje życie jak widać jest tylko na tej platformie, bocie.

ocenił(a) film na 6
Yoru_Nae

Wiesz co jest tutaj gorsze od botów?
Gimbusy.
Po Twojej pisowni i zachowaniu wiem, że jesteś gimbusiara. A to są najgorsze pokolenia. Sianko w głowie. Systemowy śmietnik.
Dlatego, idź bądź dziwna gdzie indziej.
Ja rozumiem, że może Ci się nudzić, ale dla takich ludzi jak Ty, czyli PÓŁMÓZGÓW jest TIK TOK i takie tam "PLATFORMY" - swoją drogą zabawne określenie.

To jakie mam życie, to nie Twój biznes.
Zejdź mi z oczu!

dzenero

Niezły hipokryta z ciebie patrząc na to, że twoje "wypowiedzi" wyglądają jak rzucanie gównem przez małpę. Wybacz za próbę dostosowania się do twojego poziomu, dla mnie jednak jest on za niski. W interpretowaniu też jesteś słaby. Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Yoru_Nae

Hipokryta? W jakim temacie?
Ja piszę o botach, a Ty nie wiem co tu robisz, z nudów piszesz jakieś bzdury.
A że jesteś gimbusiarą z małym IQ i się sama prosisz, to dostajesz na twarz i tyle w temacie.
Ja Cię tutaj nie wołałem.

Mojego poziomu nie osiągniesz, bo jesteś płytką laską i do tego z pustych pokoleń. Wrzuciłaś swoje zdjęcie w profilowe - to świadczy o narcyzmie.
Szukasz adoracji u kolesi, chcesz się pokazać.
Żałosne.
To jest poziom dzieci TIK TOKA, Instagrama i narcyzów z Youtube. ;-D
I pijesz do mojego poziomu?

Dziewczynko, Ty nawet dobrze obiekcji nie potrafisz zbijać. Nazywałaś mnie botem - przekomarzanie jak dzieci z przedszkola.
Ze mną to nie powalczysz, bo brakuje Ci lat doświadczenia i przede wszystkim rozumu, a z pokolenia na pokolenie rozumu jest coraz mniej.
Jesteś systemowym produktem swoich czasów i nie masz tutaj nic do gadania. ^^


dzenero

A ty udajesz mądrego bo piszesz jakieś brednie o mnie? Tak jak mówiłam, rzucaj sobie dalej małpko.

ocenił(a) film na 6
Yoru_Nae

Naucz się pisać poprawnie i dopiero się wypowiadaj na filmwebie.
Żadne brednie, masz zdjęcie w profilu, więc widać jak na dłoni - strzał w kolanko. ^^
Ja nic tutaj "nie rzucam" tylko nagłaśniam problem z botami, a przy okazji obśmiewam gimbusów takich jak Ty.
Pożaliłaś się, no to już uciekaj. ;-D

dzenero

Hahah gość co nie ma argumentu, tylko pisze bajki na podstawie zdjęcia. Po twoim zdjęciu można stwierdzić, że jesteś wariatem. Wyłączam powiadomienia małpeczko. W przeciwieństwie do ciebie, dorośli i inteligentni mają życie poza Internetem.

ocenił(a) film na 6
Yoru_Nae

Ja tu napisałem masę argumentów, kup sobie okulary. ;-D
Lepiej być wariatem niż narcyzem. HA!
Wyłączony to Ty masz mózg. Nie umiesz zbijać obiekcji, bo nie odnosisz się do wszystkiego co napisałem tylko sobie wybierasz.
Nie pisz tutaj o mądrości i inteligencji skoro nawet pisać poprawnie nie potrafisz, tak się zachowują boty. Zwraca im się uwagę na złą pisownię i udają, że tego nie widzą. Bo taki jest wgrany program ( Ciebie , a nie ciebie ) ^^

No na pewno nie jesteś ani dorosła ani inteligentna, nikt z takimi wartościami nie wrzuca swojego zdjęcia na profilowe.
Tylko głupi narcyzi z pokolenia gimbazy tak się zachowują. ;-D

dzenero

Ty nie masz żadnego życia zakompleksiony przygłupie z przed monitora

ocenił(a) film na 6
olimp90

Przygłupy to ludzie, którzy lajkują komentarze botów i gimbusy, które te boty tworzą.
Zapomniałeś w swoim piśmie maszynowym dodać kropkę na końcu zdania ->.

ocenił(a) film na 5
Yoru_Nae

też zgłosiłam

ocenił(a) film na 6
BlackFuck

Takie dziewczynki jak Wy to mają Tik toka hehehehe

ocenił(a) film na 6
Yoru_Nae

To nie ja jestem problemem tylko boty i ludzie, którzy lajkują te boty i podbijają sekcję komentarzy. Tacy ludzie robią tutaj "szambo".
Jak jesteś taka pusta, że chcesz pisać z botami, to Twój problem, ale ode mnie wara!

ocenił(a) film na 3
dzenero

Na razie najwieksze szambo robisz ty :D

ocenił(a) film na 6
aronn

Masz konto od 2007 i chyba nie powiesz, że nie widzisz fali botów zalewających filmweba?
Do jakich należysz osób? Takich, które chcą pisać z botami czy z takich które chcą rozmawiać z innymi ludźmi?

Ja nagłaśniam problem, jak się komuś nie podoba, to tam są drzwi ---> [] ^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Yoru_Nae

Do "Ciebie" piszemy z dużej litery. Wstyd!

deynoon

Jak dla mnie mniej niż średni. Emocje podczas oglądania podobne do tych na grzybobraniu.

ocenił(a) film na 8
Wrzesiu87

Na pewno dużo większe niz twoje filmy z Freddiem kruggerem, które bardziej śmieszą niż budzą lęk, tutaj przynajmniej czuć było niepokój

ocenił(a) film na 5
Wrzesiu87

Chyba na grzybach nie byłeś. Na grzybach emocje kilka razy większe.

ocenił(a) film na 4
deynoon

Podzielam opinię. Obsada kosa, film się rozkręca i nagle... koniec, zupełnie od czapy, bez ładu i składu. Jakby uciął ktoś scenariusz w połowie... Zmarnowane potencjał. Zmarnowana kasa, czas aktorów i widzów. Jestem mocno rozczarowana.

magdzisza

To nie jest jakiś gniot Marvela, tu trzeba się zastanowić dokąd ten świat zmierza. To nie jest kino dla debili siedzących cały czas z nosem w telefonie. Kiedy coś takiego się wydarzy wszyscy zginiecie śmiercią naturalną, bez dostępu do technologii. Końcówka pięknie to pokazuję, jak młoda kończy serial na dvd bo nie ma internetu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
mxkilla

Nareszcie ktoś przebił się z jakimś mądrzejszymi komentarzem bo czy większość komentujących w ogóle zrozumiała ten film?Tu nie miało być widowiska,alienów i innych akcyjnych fajerwerków.Tu chodzi o to jaki my zgotujemy sobie los.Opętani konsumpcjonizmem.uzależnieni od technologii,widzący tylko czubek swojego nosa,udający że troszczymy się o planetę pijąc przez papierowe słomki.Ten film to kolejna wizja do czego to wszystko może prowadzić a nie blockbuster obliczony na tanią rozrywkę dla widza który nie chce juz myśleć na seansie.

ocenił(a) film na 3
zakole2010

Ok,rozumiem przekaz ale co z tego jak wykonanie jest mialkie a dialogi banalne wrecz.

ocenił(a) film na 6
zakole2010

Nie podbijaj komentarza bota. o.O

ocenił(a) film na 6
mxkilla

WYPAD Z BOTAMI!

ocenił(a) film na 7
deynoon

Dałbym 9 bo film przez cały czas trzymał mnie w napięciu. Obniżyłem do 7 ze względu na zakończenie...czyli brak zakończenia.

dacapo

wszyscy Ci którzy mówią, że jest brak zakończenia mam jednak wrażenie nie zrozumieli tego filmu, a nie był AŻ tak ambitny. i trudny. Zakończenie jest i to bardzo wyraźne, Bacon z Alim wyjaśnili co się wydarzyło, część to tylko jakieś domniemania, ale uwaga, tak by właśnie mogło być, odcięci od internetu i tv w takiej sytuacji moglibyśmy zaczerpnąć wiedzy od sąsiada i innych spotkanych, część ludzi nawet by nie wiedziała co się stało. Tak, że po tej rozmowie coś tam wiadomo (wiemy jako widzowie tyle co bohaterowie czyi domysły itp), ale wiemy na pewno w jakim kierunku to zmierza, w stronę walki o byt, o jedzenie, o leki. Stąd też pytanie Aliego do Hawke'a na końcu "Czy jest z nim czy nie?" Ali już to pojął, rozpoczyna się walka o przetrwanie. a co do dziewczynki to we wspaniały sposób pokazali metaforę naszego społeczeństwa, 'świat się wali' a nas obchodzi jak się skończą Przyjaciele - konsumpcjonizm przede wszystkim. Bardzo wyraźne i mocne zakończenie.

deynoon

brakowała zombie

ocenił(a) film na 6
ReveAnge

Nie podbijaj komentarzy botów!
Na filmwebie NIE ODPISUJEMY kontom bez zdjęć, z małym przebiegiem i z imieniem i nazwiskiem w profilu!

ocenił(a) film na 5
deynoon

Wygląda jak pierwszy część jakiejś trylogii. Na końcu coś się rusza i film się kończy.

ocenił(a) film na 6
bengalik

Nie podbijaj komentarzy botów!
Na filmwebie NIE ODPISUJEMY kontom bez zdjęć, z małym przebiegiem i z imieniem i nazwiskiem w profilu!

ocenił(a) film na 8
deynoon

Zakończenie musisz sobie jakby to powiedzieć wyprodukować, na podstawie tego co widziałeś, może warto obejrzeć raz jeszcze i zebrać fakty. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones