PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037850}

Zostaw świat za sobą

Leave the World Behind
6,0 37 461
ocen
6,0 10 1 37461
5,8 20
ocen krytyków
Zostaw świat za sobą
powrót do forum filmu Zostaw świat za sobą

Czy ktoś może przetłumaczyć co mówiła ta kobieta, który zatrzymała głównego bohatera przy drodze?

ocenił(a) film na 6
katarzyna251997

Dzięki Bogu kogoś znalazłam, próbuję dostać się do domu, zgubiłam się i muszę użyć twojego telefonu. Jesteś pierwszą osobą, którą dzisiaj widzę. Musimy się stąd wynieść.

Właśnie widziałam samolot, który rozpuszczał czerwony gaz w sąsiedztwie. Widziałam też jelenia, więcej niż 50, wychodziły z lasu. Proszę! Muszę iść do domu. Pojawił się jakiś wojskowy samolot i szybko zniknął. Nie ma nikogo w okolicy, czy to atak chemiczny?

ocenił(a) film na 8
freepick

Dziękuję!

ocenił(a) film na 8
freepick

aaaach, to dlatego on uciekła przed tą chmarą czerwonych ulotek, których z dalek anie dało się rozpoznać
myślał, że to atak chemiczny
zastanawiałam się, dlaczego on do licha wieje przed ulotkami??

ocenił(a) film na 8
frotka_w_ultraviolecie

no jak, przeciez on jej nie rozumial...

ocenił(a) film na 8
caramilla

o, przepraszam,
rzeczywiście
nie wiem dlaczego tak założyłam

ocenił(a) film na 8
frotka_w_ultraviolecie

Może scenarzyści zrobili to samo ;))

ocenił(a) film na 5
freepick

Dzięki!!!!

ocenił(a) film na 5
freepick

Nieprawda. Ona mówiła: "zatrudnili mnie w tym filmie żebym głośno krzyczała, ale nie wiem o co chodzi a scenarzysta też nie wie o co mu chodzi i w dodatku zgubił scenę końcową i się tam w lesie powiesił a one chcą jakoś dokończyć ten film więc lepiej uciekaj bo tu nie ma czego grać." ;)

freepick

Thx!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones