PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037850}

Zostaw świat za sobą

Leave the World Behind
6,0 37 461
ocen
6,0 10 1 37461
5,8 20
ocen krytyków
Zostaw świat za sobą
powrót do forum filmu Zostaw świat za sobą

niesamowita atmosfera, czym bliżej końca tym bardziej mnie wkurzało, że to juz sie kończy.

ocenił(a) film na 7
mario_suze

Bardzo niepokojący film. Im dalej tym bardziej mnie przerażał. Nie chciałbym się znaleźć w takiej sytuacji jak bohaterowie tego filmu. Myślę, że cdn...

ocenił(a) film na 10
mario_suze

No wreszcie ktoś normalny napisał komentarz a nie zblazowane małolaty wychowane na hektolitrach krwi wylewanych z ekranu. Nawet krytycy są zblazowani i nic nie rozumieją. Film wgniatający w fotel, atmosfera, muzyka aktorzy wszystko idealnie zgrane. Zakończenie też mi pasowało, choć w pierwszym momencie też bylem wkurzony ale później je zaakceptowałem. Pozdrawiam normalnych a nie zmanierowanych i rozpuszczonych kinomanów.

miko_klimkiew

No tak, krytycy to błazny, każdy komu nie podobał się ten film to błazen i po prostu nie zrozumiał głębi przekazu... Dziękuję ci miko, że jesteś, wzbogacasz swą osobą ułomną ludzką rasę. Niestety należę do tych "zmanierowanych i rozpuszczonych kinomanów" do których ten film nie przemówił i nie byłem w stanie nawet obejrzeć go do końca. Bardziej zgorzkniałego i przepełnionego nienawiścią komentarza jak twój dawno nie czytałem. To, że ktoś ma odmienne zdanie od twojego wcale nie oznacza, że jest imbecylem, błaznem czy rozpuszczonym i zmanierowanym małolatem wychowanym na hektolitrach krwi. Gdyby każdy myślał tak samo to dopiero było by błazeństwo, obejrzyj film "Valhalla : Mroczny wojownik" fakt jest tam krew, fakt jest dość brutalny, ale do mnie bardziej przemawia taki film niż powyższy, z migawką scen, zmienianymi co sekunda kadrami i "wielką głębią" której nie sposób wytrzymać nie patrząc na zegarek. Pozdrawiam i życzę w przyszłości mniejszej goryczy i nienawiści do wszystkiego co jest nie po twojej myśli.

Darthalex

Zmanierowany i rozpuszczonych kinomaniaku zjedz snikersa

ocenił(a) film na 8
miko_klimkiew

myślę że Esmail cierpi na tę samą przypadłość co bracia Coen - ewidentna kompetencja w kwestii imersyjności, pacingu, ogólnie wszystkim, ale jakiegoś rodzaju butność i pewność swojej autorskiej wizji, która ludzi podświadomie wkurza i nie wszystkie produkcje zyskują dobre noty. Ale prawie zawsze po latach są na nowo odkrywane i zamieniają się w kultowe klasyki. No co zrobisz ¯\_(ツ)_/¯

ocenił(a) film na 8
miko_klimkiew

myślę że Esmail cierpi na to samo co bracia Coen - ewidentna profeska i kompetencja w tworzeniu imersyjnego kina, ale też pewnego rodzaju butność i pewność swojej autorskiej wizji, co wielu widzów podświadomie drażni i sprawia że niektóre ich produkcje zbierają słabe noty. Można mówić co się chce, ale czuję że to przykład filmu z kategorii "niedoceniony w dniu premiery klasyk". Dla mnie atmosfera była najgęstsza z najgęstszych. Ktoś powie "ostentacyjny", ale uważam że to nietrafne określenie. Ostentacyjność to cecha sytuacji w której ktoś święcie wierzy w swoje zdolności, więc sięga po całkiem kontrowersyjne środki wyrazu, ale mu się to nie udaje. Moim zdaniem Esmailowi się udało i uj w hejteruw, grubyfrajer out

mario_suze

Może będzie kontynuacja..

ocenił(a) film na 7
Tomidi79

W realu..

ocenił(a) film na 8
mario_suze

Też bardzo podobał mi się klimat filmu. Zdaje mi się, że podobny klimat (dzięki zdjęciom, udźwiękowieniu, i zachowaniu bohaterow, jak i przedstawieniu zagrożenia) po raz pierwszy widziałam w filmie Znaki z Melem Gibsonem, który widziałam chyba ze 20 lat temu. Czy znacie inne thrillery z przedstawieniem zagrożenia w podobnym klimacie?

emis82

Ten film to jakaś porażka, a Julia Roberts wygląda jak kosciotrup

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones