PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831109}
7,9 2 354
oceny
7,9 10 1 2354
Zrodzeni do szabli
powrót do forum filmu Zrodzeni do szabli

Właśnie miałem dyskusję z jednym z filmwebowiczów, gdzieś pod jakimś Netflixowym gunwem polskiej produkcji, że ostatnimi czasy nie ma dobrych polskich filmów. Odwołuję to.

Ciekawa fabuła, piękne kostiumy, dobra muzyka i co najważniejsze - w filmie słychać co mówią aktorzy. Serio, aż byłem zdziwiony. Filmy Vegi (z większym budżetem) trzeba oglądać z napisami.

A co do pieniędzy. Żałuję że o filmie tak mało było słychać, zasługuje na większą popularność. Zgaduję że nie było pieniędzy, a nie czekaj.... pieniądze są, tylko że kasa z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej jest wydawana na pseudo-inteligenckie paszkwile 4.3 o których nikt nie pamięta dzień po premierze, albo inne gówno Holland.

Czekam na czas kiedy znajdą się pieniądze na 100% fabularny film w stylu "Zrodzonych...". Materiał wdzięczny i sądzę że jest potencjał, tymczasem dobra robota ekipo od "Zrodzonych...", mega dobrze się oglądało.

EMERSION

Odnosząc się do wątku pieniędzy, zauważyłem, że TVP obecnie ma profity z filmu uwieszając go na swoim VOD jak płatny film mam, chociaż nadzieje, że pewna suma pieniędzy trafia do twórców, jeżeli nie to byłoby to ze strony TVP nieuczciwe zachowanie, zważywszy na to, że nie przyczynili się do finansowania filmu. Osobiście szanuje twórczość nie mniej kina historyczno-kostiumowego obecnie brak na naszym rynko filmowo-serialowym dlatego ucieszył mnie fakt, że Państwo Sieniawscy realizują kolejną historię.  https://histmag.org/ELEAR-kiedy-Polacy-rzadzili-Moskwa-czyli-nowy-fil m-tworcow-Zrodzonych-do-szabli-21333  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones