PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434086}

Zupełnie inne love story

Kærlighed på film
6,6 2 360
ocen
6,6 10 1 2360
Zupełnie inne love story
powrót do forum filmu Zupełnie inne love story

gra "Julii" pozostawia wiele do życzenia, przewidywalny, "mumiak" na wózku w szpitalu ukazany w komiczny sposób, odrazu można było coś podejrzewać...Jak dla mnie to ten Jonas jakoś za szybko się zakochał, bez przesady, kilka wizyt w szpitalu i już odchodzi od żony!

ocenił(a) film na 3
ulinexxx

Nabrałem się na ten opis..."Zupełnie inne love story” to jeden z najbardziej oryginalnych i trzymających w napięciu thrillerów ostatnich lat." ;/

sylar_217

Ja też. Największe rozczarowanie wynika z durnego zabiegu dystrybutora, który reklamuje film sloganami nijak mającymi się do samego filmu. Wynudziłem się, nie przepadam za tego typu produkcjami, dlatego też ocena 5/10.

ocenił(a) film na 6
spokowap

Maksimum dla tego filmu to 6. Nudnawy.

ocenił(a) film na 4
ulinexxx

Jak dla mnie b. naciągane to wszystko. Zdaję sobie sprawę, że reżyser-kuglarz bardzo sprawnie żongluje różnymi konwencjami, zaskakuje zupełnie niekonwencjonalnym podejściem do tematu- idzie pod prąd powszechnie oczekiwanym rozwiązaniom, do których przyzwyczajony jest widz w temacie miłości, doceniam to, ale nie kupuję. Dlatego mocna 4/10.

ocenił(a) film na 6
ulinexxx

film calkiem ok , mozna sie przyczepic do paru glupich scen , ogolnie da sie obejrzec( 6/10).Najlepsza scena z jonasem w markecie przed wyznaniem zonie prawdy heheheh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones