PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628786}
7,0 10 752
oceny
7,0 10 1 10752
6,7 9
ocen krytyków
Zupełnie inny weekend
powrót do forum filmu Zupełnie inny weekend

Mam rozumieć, że to jest jeden z tych filmów, który przemawia "It's OK to be gay"?

Co do opisu filmu:
O dwóch kolesiach którzy spotkali się w gej klubie, bzykają się przez weekend i poznają
się lepiej... Wyobrażacie sobie by jakiś samotny facet miałby oglądać taki film
wieczorem?

" To krótkie spotkanie będzie rozbrzmiewać w ich całym dalszym życiu. " - Ale czy hetero
naprawdę obchodzą perypetie ludzi o odmiennej orientacji? Niech robią sobie co chcą.
Czy ja im każe oglądać co robię z żoną?


" opowiedziany film o powszechnej walce o prawdziwe życie we wszystkich jego
aspektach, o poszukiwaniu własnej tożsamości i o tym, jak ważne jest realizowanie
życiowej pasji"
To słowo pasja teraz będzie mi się kojarzyć nieco z pewnym obiektem w d... a nawet
gdybym chciał poznać te "aspekty" życiowe to jednak wolałbym pozostać przy aspektach
bardziej dotyczących zwykłych ludzi. A tematyka chyba już była poruszana w "brokeback
mountain" i mnie to w zupełności wystarczy.

Może i wam się podoba ale mnie opis zniechęca dlatego pasuję, nie oceniam. Dziękuję
dobranoc.

skt84

Piszesz, że nie oceniasz, a cała Twoja wypowiedź jest jedną wielką negatywną oceną filmu (i to tylko po przeczytaniu opisu)...

Bardzo mi przykro, że nie podpasowała Ci tematyka, proponuje poszukać pozycji bardziej dla "zwykłych ludzi" ja to określiłeś

peace_and_love

Nie nie, ja się zwracam do opisu filmu tylko i wyłącznie. Nie oglądałem filmu a opis mnie zniechęca, to nie jest moja opinia na temat "treści". Dlatego nie ma oceny.
PS. Zresztą tak jest w temacie. Z "Opisu" filmu! Nie napisałem sobie tego ot tak. Jak coś piszesz, to używasz nieistotnych słów?

ocenił(a) film na 8
skt84

"Ale czy hetero naprawdę obchodzą perypetie ludzi o odmiennej orientacji?" What. To jak oglądanie filmów romantycznych z parami hetero, tyle że jest dwóch facetów/dwie kobiety. Równie dobrze można powiedzieć, że wszystkie filmy, w których głównym wątkiem jest rozwijająca się relacja między dwójką ludzi, są bez sensu, bo kogo obchodzi co kto inny robi z partnerem/partnerką.
"Czy ja im każe oglądać co robię z żoną?" A czy Tobie ktoś każe oglądać filmy homoerotyczne? No właśnie.

Raksha

No i do tego wniosku doszedłem na końcu.

ocenił(a) film na 8
skt84

To śmieszne, że tak "komentujesz" opis filmu, którego nie oglądałeś. Opis jest średni, recenzja Pietrzyka jak zwykle do bani, ale film jak dla mnie - w 100% hetero paniusi - bardzo dobry - polecam. Może poszerzysz sobie horyzonty...... ale jeśli masz coś wspólnego z homofobami to sobie odpuść.

kociamama

Homofobia to mocne słowo, może jednak coś po środku?
To tak jak się zwykle źle powie o Francuzie, Niemcu czy nawet Polaku to jest OK ale jak się coś powie źle o Żydzie dostaje się etykietkę antysemity także ja bym takimi pojęciami nie obracał bo są zbyt przereklamowane i nadużywane w dzisiejszych czasach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Justyna_0288

No właśnie nawiązując do wypowiedzi kocimama. Kogoś kto źle coś powie o gejach może być homofobem ale taki ktoś jak Justyna może pisać o hetero co chce i nie będzie miała żadnej etykietki. Po za tym, że w moich oczach jest ograniczonym dzieckiem neo, lub ewentualnym przykładem osoby żywcem wziętej z projektu "gr@żyna".

skt84

co było nadużyciem w moim komentarzu???
projekt grazyna??? zadnego pojecia nie mam , to chyba ty siedzisz w necie non stop skoro wiesz co to jest

"Ale czy hetero naprawdę obchodzą perypetie ludzi o odmiennej orientacji? Niech robią sobie co chcą.
Czy ja im każe oglądać co robię z żoną?-
a kto ci kaze ogladac jakiekolwiek filmy gejowskie ???boze , co za tepota , tłumaczysz sie jakbys mial poczucie winy bo obejrzałeś brokeback mountain. ja jestem hetero i naprawde "obchodzą mnie perypetie ludzi o odmiennej orientacji " wiec idz lepiej zapodaj sobie "pamietnik" - wybitny film o miłosci miedzy heteroseksualistami- na pewno twoja zonka zsika sie w majtki z radosci i nie bedzie bólu i zakładania głupich tematw na forum a la "dlaczego nie obejrzę tego filmu"(jakby to kogoś obchodziłlo)

Justyna_0288

sorry tamta wypowiedz jest niepełna , zjadło mi

co było nadużyciem w moim komentarzu???
projekt grazyna??? zadnego pojecia nie mam , to chyba ty siedzisz w necie non stop skoro wiesz co to jest

"Ale czy hetero naprawdę obchodzą perypetie ludzi o odmiennej orientacji? Niech robią sobie co chcą.
Czy ja im każe oglądać co robię z żoną?-
ale co TY masz do tego , nie wiem o co ci chodzi ???to co ty robisz z zonka , robie milardy ludzi na ziemi .....masz probelm bo kreca filmy gejowskie a film miał czelnośc miec premierę???wyjasnij kto ci kaze ogladac jakiekolwiek filmy gejowskie ???boze , co za tepota , tłumaczysz sie jakbys mial poczucie winy bo obejrzałeś brokeback mountain. ja jestem hetero i naprawde "obchodzą mnie perypetie ludzi o odmiennej orientacji " wiec idz lepiej zapodaj sobie "pamietnik" - wybitny film o miłosci miedzy heteroseksualistami- na pewno twoja zonka zsika sie w majtki z radosci i nie bedzie bólu i zakładania głupich tematw na forum a la "dlaczego nie obejrzę tego filmu"(jakby to kogoś obchodziłlo)

idac tym tokiem rozumowania , nie powinno sie krecic w ogóle niektórych filmów erotycznych np Kochanek, , bo kogo moga obchodzić sprawy łozkowe chinczyka i nieletniej ,twoj tok myslenia jest po prostu zenujacy i niedojrzały czy myślisz jakby ktoś nakręcił film erotyczny o parce z Wejherowa to tez mogłoby nie być ciekawe???byc moze dla kogos tak, a ktoś inny inny uznałby to za ***wno

Justyna_0288

Wiesz co? Po co się teraz tłumaczysz jak taki tłuk i piszesz o tym co może być żenujące? Może Ci zacytuję
"Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem" - To jest żenujące i zapraszam do obejrzenia filmu "gr@żyna", jest na YT to jest właśnie o tobie podobnych ludziach. A skoro nie słyszałeś o tym to marny z Ciebie internauta i tyle, teraz się tłumaczysz i coś próbujesz argumentować? Myślisz że kogoś obchodzi nagła opinia neokida pełna frustracji i jakichś pseudo-poglądów?

skt84

jezu, czlowieku, dlaczego zmieniasz temat???moze napisz coś konkretnego bo tak naprawde nie masz nic do powiedzenia a ciagle wytykasz mi jakiegoś neokida, którym sam jestes (bo tylko dzieciory niedojrzałe mogą sie tlumasczyć dlaczego nie obejrzą filmu gejowskiego)
marny ze mnie internauta??nigdy nie twierdziłam ze jestem specjalistką....skąd te wnioski???nie znam zadnej grazyny i nie interesuje mnie ....
twoje poglady sa bardziej zenujące a nawet nie masz nic konkretnego do powiedzenia-ty uwazasz zeby najlepiej hetero nie ogladali filmów o gejach i homoseksualiści nie tykali filmów o hetero - niestety mój drogi , zycie nie jest takie czarno białe

Justyna_0288

Oczekujesz konkretów w momencie gdy twój pierwszy komentarz to było zdanie tak niesmaczne, że zablokowali je moderatorzy? Za kogo Ty się masz? A film najpierw obejrzyj bo o czym mam z Tobą gadać.

skt84

Zgadzam się w stu procentach. Nie powinni robić również filmów o czarnych. Kogo obchodzą perypetie ludzi o odmiennym kolorze skóry? Niech robią sobie co chcą. Czy ja im każe oglądać co robię ze swoim białym mężem? Nie powinni robić również filmów o żydach. Kogo obchodzą perypetie ludzi o odmiennym wyznaniu? Niech robią sobie co chcą. Czy ja im każe oglądać co robię w swoim katolickim domu, z katolicką rodziną? Nie powinni robić również filmów o brzydkich ludziach. Kogo obchodzą perypetie ludzi brzydkich? Niech robią sobie co chcą. Czy ja im każe oglądać co robię ze swoim ładnym mężem? Et cetera, et cetera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones