PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 409
ocen
7,0 10 1 57409
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

Zasługuje na 8/10, szczególnie kobieca bohaterka trzyma wysoki poziom, bo facet gra słaabo. Ogólnie fabuła wciąga, film cieszy i bawi, a to najważniejsze. Jak na komedię romantyczną to szczerze polecam.

OmniModo

jak śmiesz mówić, a raczej pisać, że ASHTON KUTCHER słabo gra!!!!!!!!! Mi się podoba. Ma taki fajny akcent i jest przystojny ;D Nie lubię za to tej gościary. o_O

ocenił(a) film na 7
xxxverciaxxx

Ja tak samo,nie lubiłam tej babki.Ashton zagrał świetnie.Jest przystojny i tyle...!Lubie go,bardzo i tu zagrał bardzo fajnie.A ta babka to nie za piękna,nie za brzydka,jakoś mi się nie podobała w tym filmie.Niewiem...cos mi z nią nie pasowało.

ocenił(a) film na 7
xxxverciaxxx

beznadziejny charakter, sposób bycia miała... :/

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Rowniez sie nie zgadzam, moim zdaniem to Emily grala bardzo slabo. W niektorych scenach byla troche moim zdaniem nienaturalna. A film... po scenie w samolocie myslalem ze to kolejna glupiutka komedia - cale szczescie milo sie zaskoczylem :) Az przyjemnie bylo patrzec na relacje tych dwojga ludzi, jak doskonale sie rozumieja, a ich dialogi byly naprawde zabawne :) 8/10

ocenił(a) film na 8
werhej

Jak dla mnie zarówno Ashter jak i Peet zagrali świetnie. Właśnie jestem po obejrzeniu i nadal mam łzy w oczach. Piękny film, naprawdę piękny. W którymś momencie myślałam już, że nie będzie Happy End'a, ale w przypadku tego filmu ucieszyło mnie, że był. Było zabawnie, nie było przesłodzenia, a relacje głównych bohaterów ukazany niesamowicie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones