PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 434
oceny
7,0 10 1 57434
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

Zakończenie??? Proszę

użytkownik usunięty

Czy ktoś mógłby mi napisać jak się ten film kończy. Oglądałam do momentu kiedy Oliver śpiewa piosenkę Emily, a ona mu mówi że jest zaręczona. Bardzo proszę o odpowiedź.

ocenił(a) film na 8

Emily ma sie przeprowadzić do narzeczonego, przy pakowaniu rzeczy znajduje rolkę z filmem foto., tą pierwszą którą wypstrykała Oliverowi. Po wywołaniu zdjęć widz, że Oliver zanim się poznali pierwszy robił jej zdjęcia - czyli to on zrobił pierwszy krok:) Emily rozstaje się z narzeczonym i próbuje skontaktować się z Oliverem na tel. jego rodziców. Jej koleżanka dowiedziawszy się co zrobiła Emily mówi jej, że widziała Olivera jak kupował garnitur na ślub. Emily zrozpaczona zdobywa adres jego rodziców i jedzie do nich. Wchodzi do mieszkania i widzi gości weselnych i Olivera w ogrodzie, potem chwile z nim rozmawia i wybiega do samochodu, myśląc, że wszystko skończone i jest już za późno. Oliver dogania ją i mówi, że nie jest za późno bo to ślub jego siostry. Na końcu długi buziak i napisy:)
Troszkę bez składu, ale mam nadzieję, że się połapałaś a najlepiej obejrzyj sobie jeszcze raz filmik:)

użytkownik usunięty
gabi_2

Dzięki połapałam się bez problemu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones