PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 413
ocen
7,0 10 1 57413
5,6 5
ocen krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

wyjątkowo idealny ;)

ocenił(a) film na 10

Nie cierpię głupich banalnych filmów o czymś co w prawdziwym życiu wygląda zupełnie inaczej
jednak "A lot like love" po prostu uwielbiam. Film jest dla mnie idealny, nie ma sceny, która bym
wycięła bądź zmieniła, oglądałam go tyle razy jednak wiem, że jeszcze nie raz do niego wrócę. Aż
mi głupio przed samą sobą, że go tak cenie ;)

ocenił(a) film na 8
Dakota19

Niepotrzebnie ;)
Film bardzo dobry, przyjemny i faktycznie nie ma scen do wycięcia, bo wszystko się dobrze składa w całość.
SPOILER
Pod koniec się trochę wystraszyłem, że się dobrze nie skończy jednak zaraz mogłem odetchnąć :D

ocenił(a) film na 10
Psychol_91

Haha ;) pewnie też się o to bałam, jednak nie pamiętam swojego pierwszego razu z filmem. Fajnie byłoby móc zobaczyć go znowu po raz pierwszy.

ocenił(a) film na 8
Dakota19

No niestety tak się nie da :D
Ja oglądałem po raz pierwszy, a dziwie się, że wcześniej jakoś na niego nie trafiłem, bo lubię takie :)

ocenił(a) film na 10
Psychol_91

tak, rzeczywiście to jest troszeczkę dziwnie z racji tego, że nie jest jakiś tam nowy film, ale w końcu go obejrzałeś i plus dla Ciebie, że Ci się podobał ;D

ocenił(a) film na 8
Dakota19

Dziękuję :)

ocenił(a) film na 10
Psychol_91

Coś jak "+ 50 do zajebistosci" !

ocenił(a) film na 8
Dakota19

Aha zapomniałem! A dla Ciebie plus za dychę dla "Mrocznego Rycerza" :P

ocenił(a) film na 10
Psychol_91

Haha :) uwierzysz, że jeszcze nie widziałam "Mroczny rycerz powstaje"?

ocenił(a) film na 10
Psychol_91

W ogóle oglądałeś "Charliego" ? Lał naprawdę.

ocenił(a) film na 8
Dakota19

Oglądałem w ten dzień w którym pisałem te posty xD
A Bat-Nolana polecam cała trylogie ! :D A trzecia - "Mroczny rycerz powstaje" to właśnie moja ulubiona i jeden z ulubionych filmów, więc polecam, nie zwlekaj :D

ocenił(a) film na 10
Psychol_91

Obejrzę na bank. ;D a ja mogę polecić Tobie jeszcze jak już sobie tak polecamy "Submarine" jeżeli Charlie Ci się podobał ;) miłego wieczoru.

ocenił(a) film na 8
Dakota19

Na ten film właśnie zwróciłem uwagę gdy przejrzałem Twoje oceny :D
Rada xD :
A za trzecią część Batmana nie zabieraj się jeżeli nie obejrzałaś pierwszej (Batman - Początek 2005) bo jest bardziej powiązana z jedynka niż z dwójka, chyba, że już oglądałaś ;)

ocenił(a) film na 8
Psychol_91

No i wzajemnie, miłego wieczoru :)

ocenił(a) film na 10
Psychol_91

Dziękuje, za radę. Jak się za nie zabiorę to pewnie cała trylogie obejrzę. Ale jak narazie to niestety nie mam czasu.. ;) ale mam nadzieje, że w święta uda mi sie zobaczyc wszystkie części.

ocenił(a) film na 8
Dakota19

W takim razie POWODZENIA! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones