PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30777}

Zwariowany weekend

Le Petit baigneur
7,6 9 619
ocen
7,6 10 1 9619
Zwariowany weekend
powrót do forum filmu Zwariowany weekend

Mały Pływak po latach

ocenił(a) film na 8

Pamiętam ten film z dzieciństwa. Musiałem mieć sześć, siedem lat, bo dosłownie płakałem przy
nim ze śmiechu. Bawił mnie co najmniej tak bardzo jak kultowa seria o przygodach żandarma z
Saint-Tropez.

Obejrzany dziś "Mały pływak" wciąż ma dobre momenty. Niektóre sceny - jak chociażby z księdzem
w kościele czy z wychodkiem na rzece - doskonale pamiętałem, ale nie potrafiłem połączyć ich z
żadnym filmem. Teraz już wiem. Zagadka rozwiązała się. Louis de Funes w szczytowej formie, bez
dwóch zdań.

gadd

Miałem tak samo. Oglądałem pierwszy raz jak miałem z 7 lat. Bardzo się na nim śmiałem, sceny pamiętałem przez wiele lat, ale telewizja go w ogóle nie puszczała. Dopiero jak miałem ok 16-17 lat widziałem go ponownie. Film robi wrażenie jakby był robiony na początku lat 80 a nie w 1967. Z dzieciństwa najbardziej utkwiła mi scena jak samochód się rozciągnął.

ocenił(a) film na 10
erK

Ja przy kazaniu z ambony płaczę ze śmiechu do dzisiaj,pomimo,że oglądam ten film co najmniej kilka razy do roku i doskonale pamiętam czasy przedstawione w filmie,chociaż w Polsce nie były takie kolorowe.

ocenił(a) film na 9
gadd

Miałem to samo w dzieciństwie:)

gadd

tylko, że tytuł był: "Zwariowany weekend"

ocenił(a) film na 7
kama_2

Dokładnie! Miałem problemy ze znalezieniem tutaj filmu, bo polskiego tytułu kinowego nie ma tu nigdzie.

ocenił(a) film na 6
kaymann

Film w kinach polskich był wyświetlany od 1972 roku pod tytułem "Zwariowany weekend"

Jurekplk

Ja go znam z telewizji ,z lat siedemdziesiątych czy początek osiemdziesiątych właśnie z tytułu Mały pływak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones