PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370625}
6,4 6 637
ocen
6,4 10 1 6637
Zwerbowana miłość
powrót do forum filmu Zwerbowana miłość

Bo czekam na LAndowską i Stroińskiego.

użytkownik usunięty
luza

data premiery: 01.10.2009 ;-)

http://www.bazafilmowa.pl/pl/bpf/filmywprodukcji?film=286&typ=fab

użytkownik usunięty

Niestety chyba jednak nie bo zmieniono datę premiery na październik, ale 2010.

użytkownik usunięty

Luty 2010 wtedy ma być premiera. Szkoda, ze filmu nie było w Gdyni na pewno byłaby szansa dla Pierzak na walkę o Złotego Lwa. Bo tak właściwe to był chyba tylko rywalizacja pomiędzy Buzek i Buczkowską.

Widziałem... Legalnie. Pracuje w filmie i dlatego miałem okazję.
Do rzeczy...
Słabe, dłużyzny, flaki z olejem...
Więckiewicz jest dobrym aktorem, ale jego zestaw min i grymasów może znudzić się bardzo szybko. Szczególnie, że widzieliśmy ten zestaw już wiele razy.
Pierzak? Jak na moje seksistowkie oko to nawet nieźle ( każda blondynka wg mnie ma szanse na oscara ). Reszta koleżanek " po fachu " też w porządku :-)

Fabuła... Fabuła?
Tłem dla opowieści jest okres "transformacji", czas okrągłego stołu. Grupka dysydentów kopiuje teczki " najważniejszych w państwie ", współpracujących z SB. Owe kopie zostają wysłane do Wiednia, do tajnej skrytki. Domyślamy się, że maja one być wykorzystane we właściwym czasie i mają one napsuć krwi odpowiednim ludziom, tym " najważniejszym w państwie ".
Dwóch esbeków chce przechwycić te kopie wykorzystując do tego celu pewną prostytutkę. Prostytutka zakochuje się w jednym z SBków a on we niej. Ble, ble, przewidywalne, ble, ble, ble.

Pierwsza plansza, która pojawia się w tym obrazie zapowiada ciekawe kino polityczne [ tak jak zapowiada FILMWEB ( gatunek : sensacyjny, polityczny )]
Nic bardziej mylnego.
Kino OBYCZAJOWE. Polityczne jest tło wydarzeń.
Poza tym nuda, dłużyzny i flaki z olejem.
Na moje oko - 4/10, to wszystkie pieniądze jakie mogę dać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones