PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520881}

Zwiadowcy - wśród obcych

Pathfinders: In the Company of Strangers
3,7 623
oceny
3,7 10 1 623
Zwiadowcy wśród obcych
powrót do forum filmu Zwiadowcy - wśród obcych

Jesli chodzi o wartosc historyczna to ciekawy, jesli chodzi o realizacje to slabizna. Nie chodzi mi o to ze malo czy duzo krwi ale o sposob nakrecenia filmu - po prostu nudny i juz. Mialem wrazenie ze przez caly czas ogladam ujecia....twarzy zolnierzy. I tyle w temacie.

ocenił(a) film na 5
dabram17

Zgadzam się całkowicie, te ujęcia zbliżonych twarzy! Mówiących lub milczących. Kto to takie coś robi?!!!

ocenił(a) film na 3
maaaniek

Zgadzam sie. Momentami odnosiłem wrażenie, że to materiał szkoleniowy dla kosmetyczek pt. odszukaj wszystkie krosty na gębie aktorzyny. Sztuczny, plastikowy, z kompletnie nie dograną muzyką w tle. A szkoda, bo temat naprawdę ciekawy.

ocenił(a) film na 3
dabram17

Też się muszę zgodzić. Nudny. Bardzo słaba gra aktorska, bohaterowie bez wyrazu, płytko zarysowane postaci. Widać, że film niskobudżetowy, chociaż stroje wydają się pasować do epoki itp. No i bohaterzy do amerykańscy spadochroniarze z 504st i 508st, więc nie rozumiem dlaczego niektórzy mówią, nie amerykańskim akcentem, ba wręcz jakimś wschodnim, twardym :)

ocenił(a) film na 5
dabram17

film wyszedł trochę jak rekonstrukcja historyczna jakie są teraz modne także i w Polsce, jedynie chwilami ciekawy a ogółem sztuczny i nudny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones