PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783039}

Zwierciadło

Looking Glass
4,1 1 841
ocen
4,1 10 1 1841
Zwierciadło
powrót do forum filmu Zwierciadło

Tematyka i pomysł na film ciekawe. Nawet powiem więcej - wciągające. Gdyby film był realizowany w Hollywood pewnie byłby hitem, a tak Kanadyjczycy zrobili niskobudżetowy gniot. A finałowe rozwiązanie zagadki bez jakiegokolwiek wytłumaczenia - bezcenne :-) Cage niestety stacza się coraz niżej, już wydaje się, że nie można zagrać w gorszej produkcji, a tu nagle pojawia się ZWIERCIADŁO. Szkoda talentu tak dobrego aktora na takie produkcje

olakowalska1304

Dla mnie Cage skończył swoją karierę na Knowing (2009). To był dobrze zrealizowany film. Później równia pochyła na samo dno.

ocenił(a) film na 4
olakowalska1304

Pomysł na scenariusz dobry, ale zabrakło rozmachu w tym filmie - może lepiej byłoby zaangażować młodszych i mniej znanych aktorów, aby wnieśli tzw. powiew świeżości do produkcji ?? ;)

ocenił(a) film na 5
olakowalska1304

Zgadzam się się z powyższymi wypowiedziami. Mam dokładnie takie same odczucia co do samego Nicka Cage'a, jak i do tego filmu. Kiedyś Cage był ambitny i wyjątkowo udanie dopierał scenariusze. Zmienił przecież nazwisko z Coppolla na Cage, żeby nie jechać na sławie słynnego wuja. Ale w pewnym momencie się zatrzymał w swojej karierze i zaczął przyjmować wyłącznie udział w gniotach. Zwierciadło, może nie jest gniotem, ale bardzo słabym filmem (choć pomysł i fabuła nawet niezła) ze zmarnowanym potencjałem.

olakowalska1304

zadłużył się, więc występuje w gniotach - tam dużo płacą, bo w końcu to jest Nicolas Cage

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones