PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783039}

Zwierciadło

Looking Glass
4,1 1 841
ocen
4,1 10 1 1841
Zwierciadło
powrót do forum filmu Zwierciadło

już na starcie mają kategorię T jak thriller. Ten był wzorcowym thrillerem (nie chcę spoilerować). Cage zagrał swoje i zrobił to dobrze. Aktorstwo to jego praca. Jest w formie, potrafi zagrać każdą postać (szlachetne lepiej), ale w czymś grac musi. Nie wiem czy jest bardzo dziany czy musi grać w tym, co zaproponują. Jeżeli przemysł kinematograficzny oferuje mu słabe filmy/ słabe role, to nie dlatego, że jest złym aktorem tylko dlatego, ze się słabiej "sprzedaje" - przeszła/przechodzi na niego "moda". Zastanówcie się trolle czy nie macie w tym swojego udziału. Są aktorzy/aktorki ze względu na których, nie oglądam filmu. Nie piszę o nich. Jest od paru lat "moda"/"trend" na hejtowanie Cage'a. Parę lat temu jeszcze Cage był symbolem seksu (w jakimś rankingu, mnóstwo mu oddawało cześć - teraz jest +50, broda słabsze propozycje i sępy się rzucają... Wstyd!

ocenił(a) film na 2
kkutz

Dla mnie Nicolas ma jedną podstawową wadę (podobnie jak np. Małaszyński) ma sto (wyrazów) twarzy, ale każda jest taka sama. Film to niestety prawdziwy gniot, szkoda że NC zdecydował się na występ w takiej szmirze.
Broda mu urody nie dodaje, ale cóż - taka teraz moda, że wszyscy się przestają golić.
Obawiam się ze w swoim portfolio "Zwierciadło" nie będzie powodem do dumy...
PS. Szkoda, że kiedyś dał się zaszufladkować jako aktor grający tylko w romansidłach, gdzie ma minę zbitego psa, i w filmach sensacyjnych, gdzie gra superbohatera, który ma minę zbitego psa przez wcześniejsze przejścia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones