PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 412
ocen
7,9 10 1 269412
7,8 35
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Wczoraj z sentymentu sobie przypomniałem "Robin Hood'a" i pomyślałem, że mógłbym obejrzeć też inne animacje Disneya na których się wychowałem. Przejrzałem listę tych starszych klasyków, poczytałem i wyszło na jaw, że tylko w "Robin Hoodzie" wszystkie postaci to spersonifikowane zwierzęta.

MAKowiec24

jest jeszcze kurczak mały ;)

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Czyli jednak o jednym filmie zapomniałem.
P.S. dzięki, że odpowiedziałeś bo wątpiłem żeby ktokolwiek odpowiedział na takie pytanie.

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Możemy udawać że ten film nigdy nie powstał? Proszę ;-;

maladzonaga

No dobra. Wkońcu Kurczak to taki o wiel gorszy zwierzogród

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Według mnie nie ma nawet co porównywać, bo tutaj jest kosmiczna różnica. Ale wiem o co chodzi

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Nie tylko, to także jedna z najgorszych Disneyowskich animacji, podobnie jak " Dżungla " ( choć ponoć nie jest to ich animacja ), " Rodzinka Robinsonów " i " Samoloty " ( wariacja na temat " Aut " Pixara ).

lelen_lis

Dżungli nie widziałem,z Samolotami się zgodzę(choć dwójka już jest znośna),ale z Rodzinką już nie.

ocenił(a) film na 10
MAKowiec24

Masz rację, mówią o tym sami twórcy, iż " Robin Hood " ( obok " Księgi Dżungli " ) był ich punktem wyjścia, filmem na którym się wzorowali. Jednak w filmie z 1977 roku mamy praktycznie cały świat zwierząt, a tutaj tylko ssaki, jednak " Zootopia " jest o wiele lepszym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones