PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 725
ocen
7,9 10 1 269725
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

https://www.youtube.com/watch?v=lIk1UBZZaC8

" We caught up with the cast of the newest Pixar animated film Zootopia, but don’t let this family-friendly comedy fool you. The film tackles many important issues like racism, sexism, friendship and striking out on your own, all surprisingly within the confines of a Disney animated movie featuring adorable animals doing all sorts of people things. The premise of the movie features a sweet bunny by the name of Judy Hopps, who becomes the first rabbit to join the police force, determined to prove herself as a woman, when she jumps on an opportunity to solve a mysterious case. We interviewed the cast including Ginnifer Goodwin, Jason Bateman and two of the film’s directors, Rich Moore and Byron Howard to chat about their characters and a possible sequel already in the works! "

Hmmm ... to nie jest film Pixara - ale poza tym, super!

lelen_lis

Fajnie!

ocenił(a) film na 9
lelen_lis

Super nie mogę się doczekać

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

W sumie zamiast drugiej części to mogliby zrobić serial kryminalny z tego ;p

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Mogliby, ale - Popatrz sobie np. na serial z Pandy: ogólnie jest on dla mnie ciekawszy fabularnie od drugiej części, ale technicznie stoi on na znacznie niższym poziomie.
Poza tym, Jason Bateman oznajmił ponoć, ze nie tylko chciałby aby Nick i Judy zostali parą, ale chciałby zobaczyć ich wspólne dzieci ... mam bogatą wyobraźnię, ale króliko - lisów sobie nie wyobrażam ... Poza tym, tak jak jest ( przyjaźń 0 jest idealnie.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Seriale DreamWorksa nie dorastają poziomem oryginałom filmowym, jednak nie wiesz jak wyglądałby serial w wykonaniu Disneya ;) W przyszłym roku się przekonamy czy Tangled i BH6 będą udane

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

" Zaplątani " też dostaną serial? W sumie film podobał mi się bardziej niż " Frozen " więc pożyjemy, zobaczymy.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Tak, już dawno ogłosili ;)

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

To ja nie wiedziałem ;) Z seriali Disneya znam tylko " Rebeliantów ", ale to uniwersum SW i ich autorskie produkcje na pewno będą inne.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Zobaczymy przede wszystkim czy będą dobre. Liczę na to że tego nie zepsują

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Sequel jest już chyba tylko kwestią czasu:

walt-disney-zootopia:

From those of you’ve who seen the movie, do you believe Zootopia is sequel worthy? In my opinion the way the ended the movie can leaves it open to many future ideas.

Thoughts?

(Don’t leave spoilers)

Zootopia definitely deserves a sequel. I mean, it ended great but there is still a lot to be discussed and found out about this world. I also think a sequel would be nice since Frozen is getting one (I don’t really think it needs one, lol) and I thought Zootopia was better and the box office is doing great so they would have to make a sequel, right?

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Skąd ten tekst?

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Z jednej ze stron fanowskich, niestety, nie podali źródła.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

A już myślałem ze jakaś bardziej wiarygodna informacja

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Myślę, że bardziej wiarygodna wypowiedź to tylko kwestia czasu. Pytanie brzmi, czy film powstanie przed 2020 rokiem?

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Zważywszy na fakt że mamy 2016 rok, to nawet 2020 byłby dobrą opcją. Jestem w stanie poczekać te 4 lata.

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Jeżeli Byron Howard zaczął pracę nad " Zootopią " w 2010 roku po zakończeniu prac nad " Zaplątanymi " to prace nad filmem trwały +/- 5 lat. Jeżeli odliczymy od tego półtorej roku, które ekipa poświęciła na badania nad zachowaniami i zwyczajami zwierząt oraz nad budową włosów, to realna praca nad animacją zajęła im ok. 3,5 roku. Teraz mają już technologię i nie muszą prowadzić badań ( chyba, że wezmą się za ptaki ), więc mogą się wyrobić w 3, 4 lata.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Swoją drogą tak odbiegając od tematu - http://www.forbes.com/sites/robcain/2016/03/08/zootopia-stampedes-across-china-t o-record-box-office-results/#2d5e5b8413fc

Chińczycy ostro napalili się na ten film z tego co widze

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

U mnie strona się nie wyświetla.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

W skrócie Ci powiem. W poniedziałek i wtorek Zootopia w Chinach zaliczyła niespodziewany wzrost w porównaniu do niedzieli(10 milionów) i szacowany wynik końcowy wynosi ponad 100 milionów w samych Chinach.

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

100 baniek w pięć dni? Więc może do niedzieli w samych Chinach pęknie 200 milionów dolarów?

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

100 milionów ponad pod koniec. Źle mnie zrozumiałeś

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Czyli w niedzielę 13? Dobre i to,będzie już ponad 300 baniek na świecie.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

KFP 3 ma aktualnie 150 milionów, a ten film byłoby cięzko pobić w Chinach

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

W USA tak dobrze już nie jest - 133,8 w sześć tygodni.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Zootopia pobije ten wynik pewnie w niedziele juz. Przewidywania co do nastepnego weekendu wynosza 37-40 milionow

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

W USA? Jeżeli do 75 milionów dojdzie ok. 40 milionów to nadal będzie ok. 115 milionów dolarów, czyli mniej, a przecież Panda też jeszcze coś zarobi.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

KFP 3 w ostatni weekend zarobiła tylko 3,5 miliona. W tym przypadku jest to już tylko końcówka.

Zootopia ma na koncie 79 milionów + 40 które dojdzie w przyszły weekend i pieniądze z dni powszednich. A jest dopiero na rynku amerykańskim 5 dni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones