PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 505
ocen
7,9 10 1 269505
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Tak jak obiecałem, zebrałem opinię parę osób oraz przyjrzałem się wynikom ankiety i zdecydowałem się założyć forum dla fanów Zootopii/Zwierzogrodu w Polsce - For Glorious Zootopia Forum.
Powiązane jest z wymienianym przeze mnie parę dni wcześniej blogiem For Glorious Zootopia.

(nadal nie mogę wstawiać linków, więc doradzam odnalezienie bloga i tam jest baner odsyłający do forum fgzootopiaforum).

Na razie jest świeżo wyjęte z pieca i cierpi na parę problemów wieku dziecięcego, dlatego chętnie przyjmę uwagi, co można poprawić albo czego brakuje.
Powstały już pierwsze działy, ale wszystko jest jeszcze świeże i może ulec modyfikacjom.

Ja ze swojej strony strony serdecznie zapraszam. Mam nadzieję, że forum sprosta oczekiwaniom albo stanie się tak po wprowadzeniu w życie paru zmian. Jest skromne, ale na razie powinno wystarczyć, a potem będzie można myśleć o ewentualnym powiększaniu.

MereJump

Szkoda, że polski fandom jest chyba za mały, by forum się szczególnie rozrosło :c .

PS Nie zrażajcie się brakiem for, pojawiają się po rejestracji.

ocenił(a) film na 10
OnlyTrueSeluna

Witam, późno odpowiadam ale mimo wszystko ;)
Mamy 2020 i kilkadziesiąt osób ciągle zbiera się na fanowskim blogu z tłumaczonymi komiksami oraz powiązanym z nim discordem.
Blog o nazwie "Polska Zootopia", podobnie jak discord. Mamy wielu aktywnych członków, sporadycznie urządzamy nawet kantyny głosowe ;) Serdecznie zapraszam :)

ocenił(a) film na 10
Slazak_Grzesiek

Witam, a co się stało z forum? Już nie wróci?

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Wtedy jak pisałem, było od dawna nieaktywne, pod koniec 2020 jednak ożyło. Mimo wszystko zapraszam również na stronę Polską Zootopia bo również nadal działamy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones