PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 725
ocen
7,9 10 1 269725
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Scena po napisach

ocenił(a) film na 8

Podobno jest jakaś scena po napisach końcowych, której niestety nie widziałem, bo nie przypuszczałbym, że coś jeszcze będzie na sam koniec. O co w niej chodzi? Jest może gdzieś jakieś nagranie na YT?

ocenił(a) film na 10
Kr4ju

Prawie całe napisy to scena po napisach, bo mamy tam mini koncert Gazelli/Shakiry wykonującej utwór " Try Everything ", ale czy jest coś więcej? Tego nie wiem.

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

I ten koncert obejrzałem, ale później poleciały zwykłe napisy i wyszedłem z kina. Podobno było coś jeszcze.

ocenił(a) film na 10
Kr4ju

Też wyszedłem po koncercie i nie wiem, czy coś jeszcze było ...

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

No weźmie mnie nawet nie wkurzajcie. Wyszedłem z kina jak się napisy zaczęły ;-;

ocenił(a) film na 9
maladzonaga

Jeśli wierzyć tej stronce: http://www.mediastinger.com/zootopia-2016-after-the-credits/ to nie ma żadnej sceny po napisach: "There is an extra concert scene with Shakira during the credits of Zootopia." jednak: "there is no stinger after the credits".
Też mnie zawsze denerwuje fakt tych scen po napisach - w TV to można sobie napisy oglądać do woli (aż się reklamy zaczną), a w kinie już na ciebie obsługa patrzy niecierpliwie, kiedy się wreszcie wyniesiesz:-/

ocenił(a) film na 10
Batri

Nie no akurat w Szczecińskim multikinie obsługa jest wporządku. Po prostu ja wyszedłem za wcześnie ;p

ocenił(a) film na 8
Batri

To może ludziom od których to słyszałem chodziło właśnie o ten koncert i nic po napisach nie ma. Jednak wyraźnie powiedzieli "scena po napisach", a nie "scena w trakcie napisów".

ocenił(a) film na 7
Kr4ju

Nie ma żadnej sceny po napisach. Jest koncert, potem napisy i koniec. :)

ocenił(a) film na 10
Kr4ju

Dokładnie, nie ma scena po napisach. Siedziałam do końca, uwierzcie mi. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones