PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 715
ocen
7,9 10 1 269715
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Z tego co wiem, film zmiebił nazwę na Zootopolis

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Nazwa "Zootropolis" występuje jedynie w Wielkiej Brytanii i paru innych krajach europejskich. Oryginalny tytuł jest dalej taki sam.

maladzonaga

Aha, no to sorry :)

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Zauważyłem, że strasznie wielu ludzi ma problem żeby to zrozumieć. No ale cóż, błędy się zdarzają ;)

maladzonaga

witam mam pytanie wiecie, może jaka krótkometrażówka pixara przed tym będzie ?Skomentuje ktoś moją nową bitwe hela vs star lord lub głosowanie na forum ant mana odnośnie najlepszej postaci i roli męskiej w marvelu lub temar studniówka na forum x men Apocalypse ?

marvelfan_filmweb

Krótkometrażówki Pixara raczej nie będzie, bo to animacja Walt Disney Studios.

Veyu

Aha dzięki to szkoda . Skomentujesz bitwe iron man vs Star lord lub głosowanie na forum Ant mana na najlepszą postać i rolę meską w MCU ?

ocenił(a) film na 8
maladzonaga

U nas też jest wyświetlane jako Zootropolis...

ocenił(a) film na 10
Alee

Chodzi mi o tytul marketingowy. W filmie jst taki bo nie zdążyli zmienić tego pewnie

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Jednak jest to trochę fail ze strony Disney Polska, żeby nie przygotować polskiej planszy z tytułem ;)

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Tym bardziej, że na końcu były nazwiska polskich aktorów dubbingowych a nie jak zawsze oryginalnych a polska lista na samym końcu napisów. Tyle że akurat tytuł można wyjaśnić w ten sposób, że wszystkie napisy (szyldy itp.) były oryginalne, więc tytuł został, żeby jasno się kojarzyło, że główna bohaterka przybywa do miasta o takiej nazwie.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Tak samo wszystkie nazwy i napisy w filmie zostawili w oryginale

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Kurczę, muszę w końcu pójść drugi raz, ale ciągle pracuje i nie mam z kim ;)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Ja chcę w końcu z oryginalnym dubbingiem obejrzeć, bo Goodwin i Bateman to bez wątpienia miód dla uszu.

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

To dopiero na Blu-Rayu w czerwcu, lipcu?
Swoją drogą wkurza mnie, że nie można skompletować wszystkich Disneyowskich klasyków na BD - brakuje u nas ok. 10 filmów, które wydaniu min. w Niemczech, a które nie posiadają polskiej ścieżki dźwiękowej na BD, więc raczej u nas nie wyjdą, bo Disney Polska ma nas gdzieś ...

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Blu-ray? Ja sobie to z internetu ściągne, nie będę czekał. FBI niech mnie nawet ściga, ale ja wolę standardowe metody

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Ja od sześciu lat zbieram filmy na BD i mam już 29 klasyków Disneya + dwa nowe filmy ( " Zaplatani " i " Kraina Lodu " ), których osobiście nie łącze z animacjami 2D + " Piękna i Bestia " w wersji oryginalnej - dwie płyty i trzy wersje filmu i na razie niewiele filmów Pixara ( tylko seria " Toy Story " ).

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

a mnie BR odrzuca z tego powodu że niektóre filmu są tak zremasterowane czasami całe kadry przycinają żeby film lepiej wyglądał..

np taki miecz w kamieniu: w scenie z wyciąganiem miecza normalnie odcięli prawie cały tłum.

ocenił(a) film na 10
ssendas

Niektóre filmy Disneya mają format 4:3 z przyciętymi bokami ( Królewna Śnieżka, Pinokio, itp. ) ale słyszałem, że niektóre nowsze filmy mają problemy w niektórych miejscach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones