PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875713}

Zwierzyna

Prey
3,8 3 949
ocen
3,8 10 1 3949
Zwierzyna
powrót do forum filmu Zwierzyna

Brak jakiejkolwiek fabuły, pozbawiony sensu, nudny film. Nie jest wart obejrzenia według mnie.

magdalena199997

Nie jest pozbawiony fabuły i sensu. Po prostu fabuła i sens są na tyle proste, że ujmuje w odbiorze, ale czy niemożliwy? Prędzej spotkasz szaloną, pogrążoną w żałobie kobietę, która zabija intruzów w lesie niż psychopatę w dziwnej masce, który wyszedł z jeziora.

ocenił(a) film na 2
magdaxd

wyraziłam swoje zdanie :) według mnie jest pozbawiony sensu i brak jakiejkolwiek fabuły. :)

magdalena199997

Gdy twoja opinia jest pozbawiona argumentacji, jest tylko zwykłym hejtem. Dla mnie twoja wypowiedź to bełkot. Nie spodobała ci się fabuła, sens był dla ciebie na tyle prosty, że go nie wychwyciłaś i tyle. Masz prawo źle obecność film, bo ci się nie spodobał, ale po co wymyślać inne powody? Fabuła jest, sens jest...po prostu ci nie przypadły do gustu.

magdalena199997

Zupełnie pozbawiony argumentacji zwykły hejt. To jest nie tak, że nie podoba Ci się fabuła, tylko po prostu nie przypadła Ci do gustu - to tak jest, w razie gdybyś nie wiedziała.
A jakbyś miała wątpliwości to spytaj, a ja z rozkoszą powiem Ci jeszcze co myślisz i czujesz, oraz jak bezwzględnie JEST!

ocenił(a) film na 6
magdalena199997

Przecież tu jest fabuła i sens. Nie rozumiem jak można tego nie dostrzec...

ocenił(a) film na 7
magdalena199997

Nie sugerować się opinią! Dobry film, fajny ponury klimat - Ocena min 6, może 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones