PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9177}

Zwycięski gol

A Shot at Glory
6,9 1 507
ocen
6,9 10 1 1507
Zwycięski gol
powrót do forum filmu Zwycięski gol

Świetny film, pozycja obowiązkowa dla każdego fana kopanej. Dla mnie obraz bije na głowę trylogie Goal gdzie jakby klimat futbolu jest na dalszym planie. Tam wszystko jest w wersji makro (wielcy piłkarze, wielkie stadiony, pieniądze, oczekiwania) a w "Zwycięskim golu" odwrotnie, mamy ukazany futbol w środowisku mikro (mała zapomniana przez wszystkich mieścina, mały klubik, wielkie co najwyżej nadzieje). Mała jest także, garstka można by rzec kibiców, ale za to jakich! Podoba mi się ukazanie oddania kibiców do barw klubowych, bo to przecież dla nich się gra aby wygrać nieprawdaż? (a nie dla kasy). Na stronie w dziale obsada widnieje nazwisko Henrika Larssona ino ja go w filmie nie widziałem, nie ma także jego nazwiska w napisach końcowych. Oglądałem nie ten film? :)

ocenił(a) film na 7
endrus231

no na mnie mimo wszystko wieksze wrazenie zrobil "GOL" ale tylko pierwsza częsc ale nie twierdze ze "zwycieski gol" nie jest dobry :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones