PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12048}

Zwyczajni ludzie

Ordinary People
7,0 6 039
ocen
7,0 10 1 6039
7,6 10
ocen krytyków
Zwyczajni ludzie
powrót do forum filmu Zwyczajni ludzie

I to ma być ten film, który zmiażdżył Oskarami "Wściekłego byka"? To ma być to dzieło, za które Retford statuetkę dla najlepszego reżysera zgarnął sprzed nosa Martinowi Scorsese, który był niemal pewniakiem do wygrania???(!)

huo_sanchez

Właściwie, to tak.

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

a od kiedy to oscary są wykładnikiem zdania ludu.Jeśliby film hanna montana zdobyła oscary to nagle by ci sie ten film spodobał bo akademi się spodobał?.Miej że swoje zdanie

maciekb80

1. Nie rozumiem twojego oburzenia... Nie chce mi sie nawet tłumaczyć na takie zarozumiałe zaczepki.
2. Nie mam swojego zdania, bo jeszcze tego filmu nie widziałem.

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

to najpierw zobacz a pózniej stwierdz skąd taka niska ocena.

maciekb80

A zapytać nie mogę? Easy, man.

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

ja Ci zaraz dam "easy man"

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

REDford

ocenił(a) film na 7
schiz

Oglądałam i też mnie zdziwiła tak niska ocena. Moim zdaniem bardzo dobry film, wciągający, trudny (ale nie ciężki do oglądania), ciekawy i dobrze zagrany (chyba największy plus). Odczuwa się w nim atmosferę niebezpieczeństwa i że w każdej chwili może zdarzyć się coś złego. Ale wiadomo nie do każdego musiał przemówić.

huo_sanchez

Właściwie to nie wiem, czy był pewniakiem. Film po premierze nie miał tak dobrego przyjęcia, jak teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones