PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205961}

Zygfryd

Siegfried
5,4 1 908
ocen
5,4 10 1 1908
Zygfryd
powrót do forum filmu Zygfryd

film jest gatunku fantasy ale jak na taki gatunek który daje duże możliwości to potencjał został zmarnowany mogło być lepiej i śmieszniej czasami jest absurdalnie ale to jest komedia z założenia więc hmm co do naszego bohatera to mógłby sie lepiej postarać swoją role mógł bardziej do szlifować ale imie Siegfried mówi samo za siebie najlepszym bohaterem i zabawnym była świnka świnka wymiata i za to duży + ogólnie słaba komedia mnie mało śmieszyła

ocenił(a) film na 5
dahak22

nom świnka wymiata przypomniał mi się film jak kiedys oglądałem (Świnka z Klasą odrazu mi się z kojarzyło z tą świnią xD

bentik

A ja za to smiałem się jak głupi. Najbardziej mi się podobało jak był mały i pił mleko z sutów dziewczyny i zrobiła się płaska jak decha :D oraz jego przywitanie przyjacielskie... po mordzie :)

ocenił(a) film na 8
dahak22

Jeżeli takie poczucie humoru mają Niemcy, to czuję się bardziej Niemcem niż Polakiem. Komedię bardzo polecam... Potrafi rozśmieszyć - nie to co polskie anty-komedie.

ocenił(a) film na 7
Itachi1993

ja też polecam glupkowaty film ale ma dobre motywy ma jak np tez z rozmową przez gołębie :D:D:D
nawet polak by tego nie wymyślil:D

lukas_allien

he he, komorki golebiowe :-)

ocenił(a) film na 8
lukas_allien

Prawda, film głupkowaty, ale tak na pozytywnie. Można się było naprawdę pośmiać i co najważniejsze obeszło się bez takiego prostackiego i dennego humoru z NIEKTÓRYCH amerykańskich komedii. Wesoły film do którego trzeba podejść z dystansem. No i te gołębie... też mi się podobały ;)

ocenił(a) film na 9
kkaco

Film jest prześmieszny,nie ma dłużyzn,wspaniale się go ogląda i bawi nieustannie od pierwszej do ostatniej minuty.Zaliczyłbym go do parodii.Gagi w Zygfrydzie nie są kalką innych znanych parodii,lecz są naprawdę świeże,oryginalne i zabawne.Główny bohater jest przeuroczy,jego świnka również i nawet smoki są przeurocze! Wspaniała komedia dla wszystkich.Zygfryd pokonał smoka,nawet go nie widząc i nie wiedząc że jest w pobliżu! To dopiero klasa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones