PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627511}
6,1 37 784
oceny
6,1 10 1 37784
3,6 5
ocen krytyków
nieletni pełnoletni
powrót do forum filmu nieletni / pełnoletni

Myślicie, że będzie trzymał poziom (oczywiście jak na kino rozrykowe) tytułów którymi reklamuje się dystrybutor (Kac Vegas/Project X)?

crocodylek

ogladałam zwiastuny i według mnie film warty obejrzenia

ocenił(a) film na 5
crocodylek

Z chęcią obejrzę ten film, zwiastun mnie zaciekawił. Może być zabawnie :)

crocodylek

Chętnie obejrzę, zwiastuny mnie zainteresowały, film może być naprawdę fajny i wciągający! :)

crocodylek

Już sam zwiastun mnie rozbawił, więc zapowiada się nieźle ;)

crocodylek

Serio? "Kac Vegas/Projekt X" jako przyklady komedii trzymających poziom? Nie uraźcie się, ale co jest zabawnego w oglądaniu co inny ludzie odwalają pod wpływem alkoholu? Ja po takie rzeczy chodzę na imprezy. Inna sprawa, że raz to było znośne - jestem w stanie zrozumieć, że komuś się podoba - ale ile można? "szalona noc, mnóstwo błędów" (cytat ze zwiastuna) - nie no, brzmi to wybitnie oryginalnie i wcale nie było tego jeszcze w obydwu częściach Kac Vegas.
A jeśli chodzi o "Projekt X" do dla mnie to jest dramat społeczny i dramatem jest, jeżeli ludzie uważają taki rozkład za przykład dobrej zabawy i komedię.

mmichalczewski

takie filmy się sprzedawają komercyjnie jak kac vegas czy project x wiec nic dziwnego że cały czas się powtarzają takie filmy żeby mieć sukces kasowy. a co do 'nieletni/pełnoletni' to jest oczywiste że chcą powtórzyc sukces jaki mial project x. Więc wątpie żeby w tym filmie coś mnie zaskoczyło po obejrzeniu project x ;)

ocenił(a) film na 8
mmichalczewski

No właśnie, po co oglądać mecze jak można wyjść na orlika, po co oglądać horrory jak można wejść do ciemnego lasu w nocy, po co oglądac dramaty jak wokół nas dzieje sie tyle zła, po co ogląać filmy przyrodnicze jak mozna poobserwować zwierzątka na dworzu, w ogóle po cokolwiek oglądać, nie?

boltie

Nawet filmy przyrodnicze mają więcej fabuły niż to co zostało zaprezentowane w "Projekcie X" :)
Poza tym, jak zwykle na Filmwebie kłania się czytanie ze zrozumieniem. ". Inna sprawa, że raz to było znośne - jestem w stanie zrozumieć, że komuś się podoba - ale ile można?" - jak napisałem w poprzednim komentarzu. Aspektem odróżniającym tego typu filmy od dokumentów przyrodniczych czy meczy jest to, że w ramach pewnego odgórnie narzuconego przez ich charakterystykę schematu jest jednak pewna oryginalność. Żaden mecz nie potoczy się tak samo a i ja osobiście nie widziałem dwóch identycznych filmów przyrodniczych. (Horrory to inna sprawa, bo jest cała kupa istnych gówien i remaków więc nie podejmuję się na tym polu dyskusji). Tymczasem filmy z tego nurtu takową oryginalnością się pochwalić nie mogą.

boltie

Jest też kwestia celowości. Horror oglądasz, żeby się bać; film przyrodniczy, żeby się czegoś dowiedzieć; mecz, żeby pokibicować ulubionej drużynie. A po co oglądasz "Projekt X"? Żeby pośmiać się z tego jak banda nieodpowiedzialnych gnojków pali pół miasta i jeszcze dobrze się przy tym bawi?

ocenił(a) film na 8
mmichalczewski

na przykład ;)

boltie

No to pozdrawiam i w tym miejscu zakończę próby polemiki.

ocenił(a) film na 8
mmichalczewski

Nie wiem co w tym takiego dziwnego, a ty po co oglądasz np taką "Maczete"? To tylko filmy, nie każdy musi czegoś uczyć czy zmieniać twoje życie, zwykła rozrywka. Mi akurat przypadł do gustu "nieletni/pełnoletni" bo znajdowałem tam analogie to moich własnych sytuacji życiowych (chodzi o przyjaźń, i to jaki wpływ na nią mają okoliczności życiowe).
Ale mniejsza o to, nie zależy mi na tym żebyś docenił ten film, jedyne co mnie zaintrygowało w twojej wypowiedzi to zadanie "co jest zabawnego w oglądaniu co inny ludzie odwalają pod wpływem alkoholu? Ja po takie rzeczy chodzę na imprezy." dlatego przywołałem przykłady innych rodzajów filmów, ale ty chyba od razu sie nastawiłeś na to, że chce bronić "nieletniego", już pierwszym zdaniem w swojej wypowiedzi. Jeśli na imprezach jesteś świadkiem takich sytuacji jak w np "Projekcie X" to chapeau bas, ale szczerze mówiąc w to nie uwierzę. ;)

crocodylek

myslę że będzie fajnie :D

ocenił(a) film na 8
adriansza

dla meni projekt x slaby był:) ten jest w miarę fajny dobrze się oglądało nie potrzeba było dużo myśleć i się po prostu fajnie oglądało.

crocodylek

Zależy czy bardziej będzie trzymał poziom Projekt X czy bardziej Kac Vegas. W pierwszym przypadku to nienajlepiej, w drugim całkiem fajnie :)

ocenił(a) film na 1
crocodylek

Oczwyście że będzie trzymał poziom, bo będzie tak samo jebnięty jak projekt x albo kac vegas . Gówno.

ocenił(a) film na 8
crocodylek

ja tam uważam, że i takie komedie są potrzebne i naprawdę dobrze się na nim bawiłam.
najbardziej mnie śmieszył motyw wodza :D to jest taki film na odreagowanie ;)

ocenił(a) film na 8
DorothyZbr

Polecam ! film trzyma poziom i nie ma kiedy się przy nim nudzić

ocenił(a) film na 4
crocodylek

Niestety wg mnie film nie dorównuje Kac Vegas, nudny, zrobiony na siłę, bardzoooo niskich lotów... No ale zależy kto co lubi... Dla mnie 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones