PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627511}
6,1 37 784
oceny
6,1 10 1 37784
3,6 5
ocen krytyków
nieletni pełnoletni
powrót do forum filmu nieletni / pełnoletni

Młodzież

ocenił(a) film na 9

Nie wiem co wam sie tu może nie podobac? Chyba jesteście poprostu nudni, bo tak własnie
bawi sie młodzież. Wulgaryzmy, alkohol, dziewczyny, zabawa. Trzeba sie bawić i tworzyć
wspomnienia póki sie jest mlodym. Dziekuje Dobranoc

ocenił(a) film na 6
Dawisiek21

Nic dodać nic ująć !!! Życie jest za krótkie żeby bezczynnie stać, zbyt szybko ucieka przez palce.

Dawisiek21

ukazałeś mi morał tego filmu... dziękuje Ci za to <lol>
od dziś wulgaryzmy, alkohol, dziewczyny, zabawa ;P

Dawisiek21

YOLO.

ocenił(a) film na 9
karolad

niekoniecznie :)

Dawisiek21

zależy jak dosłownie się to zinterpretuje :P ale nie mogę zaprzeczyć, że z tym tworzeniem wspomnień masz rację :)

ocenił(a) film na 9
karolad

Dokładnie, poprostu próbuję przekazać, że w tym filmie nie jest nic naściemniane. Takie rzeczy dzieją sie wokół nas, a niektórzy żyją może w nieswiadomosci skoro ich takie cos dziwi

ocenił(a) film na 3
Dawisiek21

Jeśli to ma być komedia to warto by było aby była zabawna. Wulgaryzmy, alkohol, dziewczyny, zabawa pojawiają się również w filmie Human Traffic a nie jest on stricte komedią, jednak wnosi coś więcej niż "nieletni/pełnoletni" . Tu chyba nie chodzi o to ,że ktoś jest nudny tylko o to ,że każdy ma inne poczucie humoru . Chcę oglądać dobra,niepruderyjną komedię o zwariowanych dzieciakach włączam American Pie. Film ,o którym dyskutujemy to wg mnie niestety marna ,bardzo marna podróba filmów o młodych dojrzewających ludziach ,którzy chcą się dobrze bawić. Chyba bardziej trafi w gusta bardzo młodych odbiorców,których doświadczenia filmowe jak i życiowe niewiele wykraczają powyżej pewnej normy adekwatnej do ich wieku . Nie jest to złośliwość,bo zaraz posypia się riposty . Ja oceniam film jako film,uwzględniając moje zachowania z młodości ,które raczej do grzecznych i przyzwoitych nie należały. Niemniej uważam ten film za swoista porażkę twórców uwzględniając tak przaśny temat jakim jest niczym nieskrępowana młodość

ocenił(a) film na 5
badi1981

Mi się wydaje, że jakieś tam ambicje twórcy mieli. Stąd tematy próby samobójczej czy porzucania szkoły - potraktowane bardzo płytko, ale w komedii to nie zbrodnia. W sumie jednak nie specjalnie to wszystko wyszło - sporo oklepanych schematów, które średnio udało się odgrzać.

Dawisiek21

A co to niby za wspomnienia? Jak się chce mieć dobre wspomnienia to albo się spędza czas z rodziną albo gra się na konsoli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones